Wyszukiwanie zaawansowane »

Pomysly na świąteczne prezenty

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Pomysly na świąteczne prezenty

Postprzez Shine » Pt gru 07, 2018 11:33 am

Pewnie już odczuliście bardzo tą całą magie świąt bo szaleństwo potrafi się zacząć jeszcze w listopadzie. Też staram się trochę wcześniej zaplanować takie świąteczne upominki. W tym roku wypatruje też dobrych okazji na zakup prezentów. Najlepszym pomysłem są zakupy internetowe, dlatego tutaj https://wyhacz.pl/dom-i-ogrod/ , dobrze jest poszukać okazji na zakup fajnych prezentów.
Shine

Re: Pomysly na świąteczne prezenty

Postprzez monikabert90 » N gru 09, 2018 9:26 pm

A co kupiliście w tym roku Waszym dzieciom na Gwiazdkę? Mój synek dostanie ode mnie duży, zdalnie sterowany samochód, taki jaki sobie wymarzył :) Oprócz tego zamówiłam dla niego na stronie www.listymikolaja.pl wyjątkowy, świąteczny list od samego Świętego Mikołaja :D Super sprawa, mówię Wam :) Mikołaj zwraca się tam do niego bezpośrednio po imieniu, a na liście jest duża, ozdobna pieczęć :) Maluch będzie zachwycony, jak to zobaczy :)
monikabert90

Postprzez Wuwinka » Śr gru 12, 2018 12:20 pm

Mnie prezenty świąteczne zawsze i nieodmiennie kojarzą się ze skarpetami. Zresztą- to przecież chodzi o symbol ;)
Wuwinka

Postprzez Kajja_U » Śr gru 12, 2018 1:25 pm

Mnie właściwie pozostał jeszcze tylko prezent dla męża. Muszę mu kupić coś wyjątkowego, zasłużył sobie na to!
Kajja_U

Postprzez Renata_Daniszewska » Śr gru 12, 2018 3:11 pm

To może wykup mu taką przejażdżkę sportowym samochodem? Faceci kochają takie atrakcje, dzięki czemu jego święta będą na pewno niezapomniane!
Renata_Daniszewska

Postprzez wiolka111 » Śr gru 12, 2018 7:59 pm

Według mnie bardzo fajnym prezentem dla chłopca będzie na pewno fish skateboard https://www.californiaskateshop.pl/pol_ ... r-336.html jest to klasyczna deskorolka na której wielu z nas uczyło się jeździć za dziecka, chciałabym aby mój syn również poczuł sie jak my, dzieci lat 80 i 90 a nie teraz tylko ten internet i internet...
wiolka111

Postprzez Alona7 » Śr gru 12, 2018 8:52 pm

W tak niezwykły czas, świąteczny, można naprawdę wieloma upominkami mile zaskoczyć bliskich. Przykładowo możecie pomyśleć o zakupie pakietu badań Świadomy Mężczyzna z Medistore dla najważniejszych mężczyzn w waszej rodzinie. Takie badania pozwolą na wczesne wykrycie chorób cywilizacyjnych i nie tylko. Każdy, kto ceni swoje zdrowie tym bardziej doceni taki prezent.
Alona7

Powrót do Forum otwarte