Wyszukiwanie zaawansowane »

Skuteczne odchudzanie

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Skuteczne odchudzanie

Postprzez Brygida T » Pn gru 10, 2018 5:01 am

Co sądzicie o zastosowaniu diety do tego Foreverslim oraz 3 razy w tygodniu siłownia?
Brygida T

Re: Skuteczne odchudzanie

Postprzez Matylda F » Pn gru 10, 2018 5:02 am

Ja akurat stosowałam Foreverslim. MI pomogło i to bardzo, z tym iż dieta, liczenie kalorii i ćwiczenia, od tego nie uciekniesz
Matylda F

Postprzez Natasza W » Pn gru 10, 2018 5:04 am

A gdzie kupiłaś?
Natasza W

Postprzez Matylda F » Pn gru 10, 2018 5:05 am

Natasza W napisał(a):A gdzie kupiłaś?

Akurat ja zdecydowałam, się na zakup na Allegro, nie mniej z tego co wiem, to masz do wyboru jeszcze taką stronę jak http://slim24.pl Zrobisz jak będziesz chciała.
Matylda F

Postprzez Arleta U » Pn gru 10, 2018 5:06 am

Moim zdaniem nie ma lepszego sposoby na pozbycie się nadwagi jak zastosowanie Foreverslim. Dla mnie to środek numer jeden pod tym względem
Arleta U

Postprzez Izabella K » Pn gru 10, 2018 5:10 am

A ja bym poleciła Slimunox. Sama go stosowalam i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udalo mi się uzyskac. Obcnie nie mam juz ani grama nadwagi i ogónie jakbyś mnie dzisiaj zbaczyła, to pewnie byc nie uwierzyla jakim pączkiem bylam jeszcze pół roku temu
Izabella K

Postprzez Agata W2 » Pn gru 10, 2018 5:11 am

Ja też byłam pozytywnie zaskoczona skutecznością tabletek Slimunox.Na początku szło mi bardzo marnie ale jak zmieniłam dietę kupiłam sobie bieżnię ,i waga poszybowała w dól.Warto poświęcić trzy miesiące aby mieć z powrotem figurę nastolatki.
Agata W2

Postprzez Liza e » Pn gru 10, 2018 5:12 am

Arleta U napisał(a):Moim zdaniem nie ma lepszego sposoby na pozbycie się nadwagi jak zastosowanie Foreverslim. Dla mnie to środek numer jeden pod tym względem

Całkowicie się z tobą zgadzam sama też stosowałam te tabletki i bez ich pomocy na pewno bym nie schudła 14 kilo
Liza e

Postprzez Dagmara Z » Pn gru 10, 2018 5:13 am

Jeżeli chodzi o odchudzanie, to mi wystarczyły 3 miesiace stosowania Slimuniox. Nie wiem, może to tez i rozwiązanie dla ciebie
Dagmara Z

Postprzez Monika J » Pn gru 10, 2018 5:14 am

Zgadzam się z tobą, że Slimunox jest rewelacyjny jeżeli chodzi o wspomaganie odchudzania, Sama go stosowałam i pozbyłam się 12 kilo nadwagi
Monika J

Następna strona

Powrót do Forum otwarte