Wyszukiwanie zaawansowane »

Skuteczne odchudzanie

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Skuteczne odchudzanie

Postprzez Kaśka 26 » Pn gru 10, 2018 5:17 am

Ostatni raz odchudzałam się przed ślubem. Stosowałam wtedy Foreverslim. Przez 3 miesiące schudłam tyle, ze mogłam kupic sobie wymarzoną suknie ślubną, bo gdybym tego nie zrobiła, to by nie było to możliwe (przy moim wcześniejszym 44 nie było opcji by zastosowac ten krój który mi się podobał.Było to ponad 3 lata temu i od tego czasu nie mam problemów z wagą
Kaśka 26

Postprzez ates » Pn gru 10, 2018 6:57 pm

Zawsze znajdzie się jakiś sposób na odchudzanie. Trzeba tylko chcieć.
ates

Postprzez login... » Pt gru 28, 2018 1:54 pm

Ja już nigdy więcej nie chce wrócić do otyłości.Owszem kuracje z Slimunox skończyłam pełnym sukcesem.Ale to nie zwalnia mnie z tego abym teraz nie uwarzyła na to co jem,staram się utrzymać wagę w normie i na razie przychodzi mi to z łatwością.
login...

Postprzez Renard45 » Pt gru 28, 2018 2:21 pm

Myśle, że dieta i odpowiednie ćwiczenia mogą nam naprawdę pomóc.
____
holowanie warszawa tanio
Renard45

Postprzez joluska » Pt gru 28, 2018 9:25 pm

Dołożyłabym jeszcze do diety i ćwiczeń jakiś suplement, pomoże przyśpieszyć metabolizm i aktywniej spalać tłuszcz. Najlepsze te z naturalnymi substancjami https://pilule-minceur.eu/comment-augmenter-son-metabolisme-quelques-conseils-simples/. I przede wszystkim porządne śniadanie, reszta posiłków może być delikatnych ale po całej nocy musimy dostarczyć organizmowi sporą dawkę energii.
joluska

Postprzez owsianka91 » So gru 29, 2018 8:42 am

Jeśli chcesz schudnąć musisz pamiętać, ze 70% sukcesu dieta a 30 ćwiczenia. Idź na siłownię lub fitness o tu http://www.energym.com.pl/ Jedz zdrowo, regularnie i czekaj na efekty. Po około miesiącu zobaczysz pierwsze rezultaty.
owsianka91

Postprzez monia92 » Pt sty 18, 2019 3:42 am

Dieta i fitness to odpowiednie składniki walki o wymarzoną figurę :) Warto do tego dodać jeszcze odpowiednie suplementy, takie jak np https://basta-tillskott.se/ które wspomagają nas w walce o nasze marzenia na temat idealnej figury
monia92

Postprzez Esme21 » Pt sty 18, 2019 11:42 pm

Skuteczne odchudzanie powinno przede wszystkim opierać się na odpowiedniej diecie. Jednak tak naprawdę wiąże się to z koniecznością spędzenia wielu godzin w kuchni. Jeśli nie mamy na to czasu Happy Diet pomoże nam rozwiązać problem. Zamówimy dania z dostawą do domu, a jednocześnie możemy także oczywiście skonsultować się z dietetykiem.
Esme21

Postprzez Felina » So sty 19, 2019 12:05 am

Oj, ja ostatnio miałam dziwną sytuację, zawsze dbałam o sylwetkę, jadłam zdrowo, ćwiczyłam. W ostatnich 2 miesiącach nawał pracy strasznie mnie przytłoczył- wariactwo praca po 14 godzin dziennie, schudłam nadprogramowo że tak to ujmę 8 kg:/ Wiem, że wiele osób by się z tego cieszyło ale ja nie koniecznie, lubię mieć te 2-3 kg w zapasie ale bez przesady.
Felina

Postprzez ffreakers » Śr sty 23, 2019 10:40 am

Skuteczne odchudzanie to odchudzanie z głową - podstawa jest dobrze zbilansowana dieta i systematyczna aktywność fizyczna. Jeśli ktoś szuka dobrego dietetyka to moge polecić https://przyjazny-dietetyk.pl/gabinet-t ... barczewski Prowadzi również konsultacje online
ffreakers

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte