Wyszukiwanie zaawansowane »

Gdzie wyjechac na wakacje?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Gdzie wyjechac na wakacje?

Postprzez chorazy » So gru 29, 2018 10:31 pm

Miejsce na wakacje musi mieć przede wszystkim stałą i korzystną pogodę.
______
https://www.totalmoney.pl/artykuly/7607 ... nienie,1,1
chorazy

Postprzez Rick » Pt sty 11, 2019 11:34 pm

Najlepiej nad morze - woda, piasek, ścieżki rowerowe. Idealnie <3
Rick

Postprzez Marionetka » Pn sty 14, 2019 10:46 am

Lecę do Turcji. Już wycieczka wykupiona w biurze jest, enterem mamy lecieć na Kanary. Tak mi koleżanka o Teneryfie mówiła, że się zdecydowałam tam lecieć. Zdjęć miała sporo a to z wulkanu a to w jakiejś wiosce, gdzie podobno slalomem się zjeżdża. Zobaczymy czy i mi ta wyspa będzie odpowiadała :)
Marionetka

Postprzez demeter » Wt sty 15, 2019 11:27 am

Można kierunek wakacyjnego wyjazdu wybrać, kierując się ceną. Nie ma co ukrywać, że do niektórych miejsc można dotrzeć znacznie taniej niż do innych. Sprawdźcie sobie na http://citymag.pl/gdzie-tanio-poleciec/, jak można znaleźć tanie loty na wakacje.
demeter

Postprzez milla » Wt sty 15, 2019 2:43 pm

Jak to gdzie? Za granicę! Tam pogoda pewna!
milla

Postprzez odkryj70 » Cz sty 17, 2019 10:48 am

Jak lubisz nieco natury, to polecam zapora na solinie :) naprawdę piękna sprawa, mnie zawsze zachwyca, choć jestem człowiekiem morza i oceanów ;p
odkryj70

Postprzez kasiunia1 » Cz sty 17, 2019 2:25 pm

W zasadzie o tej porze roku już zawsze wiedzieliśmy gdzie jedziemy i co więcej mieliśmy załatwione już jakieś sprawy (przelot i miejscówka).W tym roku najprawdopodobniej pojedziemy nad polskie morze a konkretnie do Trójmiasta.Chcemy trochę poplażować co oczywiste i pozwiedzać.Nie zamierzamy też siedzieć na miejscu i liczę ,że Hel zobaczymy.Szukałam więc w necie - pokoje w Gdyni i jedna z ofert, zresztą polecona przez znajomych nam się spodobała.To Willa Mewa w Gdyni.Brak dzikich tłumów i normalne ceny nas przekonały. pzdr
kasiunia1

Postprzez kemek » Pn sty 21, 2019 7:12 pm

Zagraniczne wakacje są najlepszym rozwiązaniem. Do Polski można pojechać na weekend.
kemek

Postprzez Kazikdobry » Wt sty 22, 2019 11:25 am

Też polecam Mazury naprawdę malownicze miejsce, ja jestem fanem jazdy konnej więc wycieczki w teren w tamtych okolicach to coś przepięknego. Jednak chciałbym wam przypomnieć o bezpieczeństwie w jeździectwie pamiętajcie żeby się zaopatrzyć w niezbędne akcesoria tj.toczek(kask), kamizelka itp. Mogę wam polecić jedną stronkę w internecie ze sprzętem w naprawdę dobrych cenach https://www.truerider.eu/ warto sprawdzić.
Kazikdobry

Postprzez Julka12 » Śr sty 23, 2019 9:54 am

Jeżeli nie możecie sobie pozwolić na tygodniowy wyjazd nad morze czy w góry, to dobrym pomysłem będzie wybranie się do jakiegoś miasta. Sama od siebie bardzo polecam Poznań, zwłaszcza wtedy, kiedy nigdy nie byliście w tych rejonach. Jest tam naprawdę dużo rzeczy, które można robić. Sami sprawdźcie na stronie http://poznaniacy.eu/. Myślę że warto się tam udać, choćby po to żeby zobaczyć poznańskie Koziołki.
Julka12

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte