Wyszukiwanie zaawansowane »

meble w stylu loft - gdzie kupić ?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

meble w stylu loft - gdzie kupić ?

Postprzez anaw » Cz sty 03, 2019 10:33 am

Jak w temacie, gdzie kupowaliście meble pasujące do mieszkania urządzonego w stylu loft ? Byłam w kilku popularnych sieciówkach ale kompletnie nic nie wpadło mi w oko ;/ nie ukrywam, że zalezy mi też na wysokiej jakości takich mebli bo chciałabym by posłużyły nam co najmniej przez kilka jak nie kilkanaście dobrych lat :)
anaw

Re: meble w stylu loft - gdzie kupić ?

Postprzez bubaa » Cz sty 03, 2019 10:45 am

nie dość, że te meble w sieciówkach są do siebie bardzo podobne to i jakość wykonania pozostawia z reguły wiele do życzenia. Jeśli zależy Ci na porządnym wykonaniu to pewnie zamówiłabym coś u stolarza ewentualnie bezpośrednio u producenta. wiadomo, że na takie meble trzeba troszkę poczekać ale moim zdaniem warto!
bubaa

Postprzez nelcia99 » Wt sty 08, 2019 10:16 pm

ja też uważam, że zamówienie mebli bezpośrednio u producenta to najlepsze rozwiązanie i gwarancja wysokiej jakości. Jeśli chodzi o sprawdzone miejsce to zerknij sobie na ofertę producenta Caya Design. Zamawiałam już u nich narożnik (bomba!) i w najbliższym czasie zamierzam kupić też coś z kolekcji loft :)
nelcia99

Postprzez kalinka1 » Pt sty 11, 2019 1:57 pm

potwierdzam - meble pd caya design wymiatają! Kupiliśmy u nich narożnik i 2 stoliki kawowe z kolekcji loft ( jeden do domu, drugi do biura). Meble robią wrażenie, często klienci pytają mnie gdzie można zamówić takie cudo :)
kalinka1

Postprzez login... » So sty 12, 2019 1:27 pm

Ja lubię meble tapicerowane. O coś takiego https://promykmeble.pl/c/meble-tapicerowane/ . Uważam, że świetnie wyglądają w każdym pomieszczeniu. Sofy, wersalki, fotele, pufy... Dla takich mebli zawsze znajdzie się miejsce w domu. Zresztą wystarczy popatrzeć na portale wnętrzarskie i przykładowe stylizacje. Meble tapicerowane wykorzystywane są niemal wszędzie.
login...

Postprzez Ada12 » Pt sty 18, 2019 10:40 am

A kto nie lubi tapicerowanych mebli, ja nie wyobrażam sobie bez nich mojego domu. Praktycznie w każdym pomieszczeniu mamy cos tapicerowanego. A wracając do mebli loftowych to polecam zerknąć na scandicsofa.pl mają całkiem spory wybór, a tak swoją drogą to właśnie u nich kupowaliśmy nasze meble, a narożnik w pokoju gościnnym, który mamy na pietrze jest właśnie loftowy. Świetny mebel, elegancko wygląda, a każdy kto na nim spał chwalił go za wygodę.
Ada12

Postprzez AdriannaB » Pn sty 21, 2019 9:40 am

No tak, ja również nie wyobrażam sobie aby w mieszkaniu, które akurat urządzam zabrakło tapicerowanych mebli. Wiem, że w moim tym niby salonie, no wiecie w kawalerce to ta powierzchnia nie jest jakaś zbyt wielka, na pewno stanie coś od nich http://slf24.pl/sofy.html . Podoba mi sie i to bardzo ten czerwony narożnik puzzle i ta sofa retro diva. Oba meble świetnie będą wyglądać w nowoczesnej aranżacji, którą sobie wymyśliłam. Muszę teraz tylko zdecydować co będzie lepiej wyglądać i co będzie jednak dla mnie praktyczniejsze.
AdriannaB

Postprzez anaw » Wt sty 22, 2019 6:33 am

dziękuje Wam bardzo za wszystkie odpowiedzi. Styl tych mebli od Caya Design bardzo mi odpowiada i na pewno niebawem wezme się porządnie za przejrzenie ich katalogu z mężem i wygląda na to, że coś uda się wybrać :) dam znać jeśli się zdecydujemy ( i na co :p ).
anaw

Postprzez maciupka » Pn sty 28, 2019 9:09 pm

Juz w salonach meblowych sa normalnie te meble loftowe bo sa coraz popularniejsze :) Nawet na https://www.agatameble.pl/inspiracje/ja ... yczen-2019 teraz o tym pisali :)
maciupka

Postprzez kajazdan1 » Cz sty 31, 2019 2:29 pm

W tym sklepie można kupić pufy sako https://bertonihome.com/category/pufy-sako z wzornictwem które moim zdaniem idealnie będzie pasowało do mieszkań typu loft.
kajazdan1

Następna strona

Powrót do Forum otwarte