Wyszukiwanie zaawansowane »

Zdrowie

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Zdrowie

Postprzez kolorova » Pt sty 22, 2021 12:15 pm

Gdyby ktoś z wielkopolski szukał dobrego pediatry, który mówi po angielsku to polecam https://pwpediatria.pl/en/english-speak ... in-poznan/ Znajoma przez koronawirusa utknęła w Polsce z rodziną i korzystała z usług tych lekarzy :)
kolorova

Postprzez Martazosiedla » Wt lut 09, 2021 9:09 am

Ostatnio bardzo wiele mówi się o korzystnym wpływie produktów z konopi na nasze zdrowie. Oczywiście mowa tu o tych zawierających CBD, czyli kannabidiol. Związek aktywny, który bardzo korzystnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Wykazuje on wiele prozdrowotnych właściwości, może wspierać pracę naszego układu endokannabinoidowego i pomagać w zwalczaniu różnych chorób i dolegliwości. W przypadku tych artykułów zawsze należy korzystać ze sprawdzonych sklepów, takich jak https://satoritime.eu/mighty-vaporizer- ... and-bickel
Martazosiedla

Postprzez antek44443 » Cz lut 11, 2021 12:30 pm

Na pewno dzisiaj ten temat pokaże mojemu kumplowi. Mojego kumpla ten wątek bardzo zainteresuje.

Postprzez Kryzja » Wt lut 23, 2021 11:31 pm

Cukrzyca to poważna sprawa
Kryzja

Postprzez MartaU » Śr lut 24, 2021 10:31 pm

Wiele osób zapoina o tym że dbanie zarówno o zęby jak i wzrok jest bardzo ważne dla całego zdrowia. Moim zdaniem nie ma co sioę zastanawiać na przykłąd nad zakupem okularów i tu sama się przekonałam ile znaczy dobry optyk - przy okazji pozdrawiam serdecznie https://optykhome.pl/, podobnie jak nie ma co odwlekać wizyty u stomartologa
MartaU

Postprzez lolka » Cz lut 25, 2021 10:25 am

Raczej u mnie średnio wyglądało dbanie o siebie tak naprawdę. Nic mnie nie bolało, czułam się w miarę ok to sobie tak żyłam. Dopiero jak poczułam silny ból brzucha na który nie działały tabletki przeciwbólowe to nie miałam już wyjścia i musiałam zgłosić się do lekarza. Okazało się, że mam kamienie na nerkach i to już jest taki dość mocno zaawansowany stan. Poszukałam dobrego urologa i umówiłam się na wizytę do szpitala Mazovia, tutaj dokładna diagnostyka no i zabieg polegający na przezskórnym usuwaniu kamieni nerkowych.
lolka

Postprzez BasiaKoza » Cz lut 25, 2021 11:14 am

a propo cukrzycy..u mnie trzy ciąże i trzy cukrzyce ciążowe..z insuliną włącznie. Konieczna była dieta i pomoc diabetologa...tylko stosowanie sie do zasad pomoże nam bezpiecznie przejść przez ciąże. Wyjdzie na zdrowie nam i maleństwom. Lepiej trochę się przemęczyć z dietą mimo zachcianek, niż potem żałować jak odbije się na maleństwie.
BasiaKoza

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte