Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak się odchudzanie?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Jak się odchudzanie?

Postprzez Dagmara I » Cz sty 31, 2019 12:38 am

Jakie macie sposoby na pozbycie się nadwagi?
Dagmara I

Re: Jak się odchudzanie?

Postprzez Jola 22 » Cz sty 31, 2019 12:39 am

Ja dopiero zamierzam, koleżanka poleca mi Foreverslim, Co sądzicie o tym pomyśle? Szczególnie patrząc na promocje jaką maja na http://promoslim.pl
Jola 22

Postprzez Katarzyna 24 » Cz sty 31, 2019 12:43 am

I nie dziwię się twojej koleżance, sama też stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona. Po walce trwającej ponad 4 lata, w końcu w tylko 3 miesiace (czas stosowania Foreverslim) udało mi sie schudnąć.
Katarzyna 24

Postprzez Danuta U » Cz sty 31, 2019 12:45 am

Mój sposób na odchudzanie to dieta ,ruch i tabletki Foreverslim.Dla mnie to właśnie te trzy elementy okazały sie sposobem na skuteczny i trwały spadek wagi.
Danuta U

Postprzez Ewka h » Cz sty 31, 2019 12:48 am

Ja zastosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona, bo uważam, ze mam z czego. W końcu 12 kilogramów mniej to sukces.Nie uważacie?
Ewka h

Postprzez paula 24 » Cz sty 31, 2019 12:49 am

Ja akurat stosowałam Foreveslim, dla mnie było to optymalne rozwiązanie. 14 kg mniej w 3 miesiące, to jak dla mnie olbrzymi sukces
paula 24

Postprzez Gośka 33 » Cz sty 31, 2019 12:50 am

Moja koleżanka stosowała Foreverslim z sukcesem
Gośka 33

Postprzez Barbara » Cz sty 31, 2019 12:51 am

Gośka 33 napisał(a):Moja koleżanka stosowała Foreverslim z sukcesem

I nie dziwię się twojej koleżance, sama też stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona. Po walce trwającej ponad 4 lata, w końcu w tylko 3 miesiące (czas stosowania Foreverslim) udało mi się schudnąć.
Barbara

Postprzez Julia 23 » Cz sty 31, 2019 12:59 am

Mój sposób na odchudzanie to dieta oraz ruch i tabletki Foreverslim.Dla mnie to właśnie te trzy elementy okazały się sposobem na skuteczny i trwały spadek wagi, a to jest chyba najważniejsze, by na końcu się okazało, że pozbyliśmy się nadwagi
Julia 23

Postprzez Marta29 » Cz sty 31, 2019 1:01 am

Ja zastosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona, w końcu 14 kg mnie to sukces.Nie uważacie? Bo ja osobiście jestem bardzo zadowolona z tego powodu, a nawet bym napisała, ze dumna
Marta29

Następna strona

Powrót do Forum otwarte