Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak się odchudzanie?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Jak się odchudzanie?

Postprzez Ewa dd » Cz sty 31, 2019 1:02 am

Ja też zastosowałam Foreverslim i jak dla mnie efekt był rewelacyjny. W końcu udało mi się pozbyć całej nadwagi. Dla mnie to rewelacja :D
Ewa dd

Postprzez Ola 23 » Cz sty 31, 2019 1:03 am

Ja w końcu mogę się pochwalić imponującym spadkiem wagi.Z pomącą Foreverslim udało mi się stracić 17 kg.Mija trzeci tydzień od kiedy nie biorę tabletek i żaden kilogram nie wrócił.
Ola 23

Postprzez Bogusia 43 » Cz sty 31, 2019 1:07 am

Ja dopiero zamierzam... I nie wiem co wybrać, bo jedna koleżanka poleca Foreverslim, a druga jagody Acai...trzecia znowu African Mango, choć jak weszłam na tę strone African Mango to się załamałam i stwierdziłam, że tego w ogóle nie będę brać pod uwagę.
Bogusia 43

Postprzez Alicja K » Cz sty 31, 2019 1:08 am

Bogusia 43 napisał(a):Ja dopiero zamierzam... I nie wiem co wybrać, bo jedna koleżanka poleca Foreverslim, a druga jagody Acai...trzecia znowu African Mango, choć jak weszłam na tę strone African Mango to się załamałam i stwierdziłam, że tego w ogóle nie będę brać pod uwagę.

Moim zdaniem z tego co piszesz, najlepszy jest Foreverslim
Alicja K

Postprzez Magdalena 30 » Cz sty 31, 2019 1:10 am

Ja akurat stosowałam Foreverslim, W moim przypadku środek ten okazał się rewelacyjnie skuteczny. W 3 miesiące pozbyłam się 14 kg nadwagi
Magdalena 30

Postprzez Karolina B » Cz sty 31, 2019 1:11 am

A co powiecie na Slimunox? Bo mnie przekonuje koleżanka do jego zakupu i nie wiem co zrobić?
Karolina B

Postprzez Karina 300 » Cz sty 31, 2019 1:12 am

Też bez najmniejszych obaw mogę potwierdzić rewelacyjne działanie tabletek Foreverslim. Efekty odchudzania po 3 miesiącach przeszły moje najśmielsze oczekiwania. I jak na chwile nie ma jojo. A już myślałam, że cuda na tym świecie się nie zdarzają
Karina 300

Postprzez Bożena 29 » Cz sty 31, 2019 1:14 am

Karolina B napisał(a):A co powiecie na Slimunox? Bo mnie przekonuje koleżanka do jego zakupu i nie wiem co zrobić?

Moja siostra po ciązy stosowała Slimunox i bardzo ładnie schudła
Bożena 29

Postprzez Gęsiarka » Cz sty 31, 2019 1:15 am

W moim przypadku bardzo dobrym sposobem okazało się dodanie do diety Slimunox. W 3 miesiące pozbyłam się całej nadwagi
Gęsiarka

Postprzez marta80 » Cz sty 31, 2019 1:16 am

Fakt na Slimunox udało mi się schudnąć,ale najbardziej cieszę się z tego że trwale zmieniłam nawyki żywieniowe.Wiem na pewno że już nigdy nie wrócę do kiepskiego jedzenia.
marta80

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte