Wyszukiwanie zaawansowane »

zajecie komornicze

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

zajecie komornicze

Postprzez mmol » Wt lut 12, 2019 11:10 am

Po jakim czasie od braku spłat komornik moze wejść na mieszkanie?
mmol

Re: zajecie komornicze

Postprzez Ksenada » Wt lut 12, 2019 9:28 pm

Na tego typu pytania dostaniesz odpowiedź w kancelarii która zajmuje się ochroną majątku osób zadłużonych http://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ Przeprowadzą ciebie lub twoją firmę przez ten niemiły okres tak abyś zachował swój majątek. Warto zaznaczyć że możesz skorzystać na początek z bezpłatnych konsultacji których udziela kancelaria.
Ksenada

Postprzez Michalek34 » Wt lut 12, 2019 9:30 pm

Ja jeszcze nigdy nie byłem świadkiem takiego zajęcia.
Michalek34

Postprzez login... » Pn lut 18, 2019 8:57 am

Czasem w przypadku problemów finansowych warto zawczasu pomyśleć o profesjonalnej kancelarii prawa upadłościowego. Moja była firma zanim upadła poprosiła o poprowadzenie tej sprawy tym prawnikom http://fkk-kancelaria.pl/specjalizacje/prawo-upadlosciowe/, dzięki temu nie wiele osób ucierpiało :)
login...

Postprzez agula » Wt lut 26, 2019 9:18 pm

Przy upadłości także często sprzedawane są nieruchomości, by zaspokoić wierzycieli. Kancelaria Lexa skutecznie działa i w takich sytuacjach. Warto wykorzystać ich ogromne doświadczenie
agula

Postprzez mazgaj » Cz lut 28, 2019 8:01 pm

To prawda, kancelaria Lexa od lat skutecznie chroni majątek, głównie nieruchomości czy ruchomości, przed licytacjami, rzecz jasna w przypadku upadłości także. Teraz na Facebooku widziałam, że wprowadzili darmowe konsultacje - grzech nie skorzystać jak ma się nóż na gardle.
mazgaj

Postprzez bereza » Śr kwi 24, 2019 11:54 pm

Znajoma dzięki kancelarii Lexa Protect zaczęła żyć od nowa, bez zobowiązań i z mieszkaniem, które było już przeznaczone pod młotek przez komornika. Warto więc zainwestować w taka pomoc, na stronie Kancealrii Lexa znaleźć można wszystkie potrzebne informacje, także mailowo czy telefonicznie warto się rozmówić - mają trafne propozycje dla zdruzgotanych dłużników.

Ostatnio przesunięty w górę Śr kwi 24, 2019 11:54 pm przez: Anonymous.
bereza

Powrót do Forum otwarte