Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie po ciąży

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Odchudzanie po ciąży

Postprzez Rafał 31 » Śr lut 13, 2019 8:42 pm

Moja żona urodziła pół roku temu prześliczną córeczkę... Niestety... postanowiła że już zacznie się odchudzać... czy jej przejście na dietę nie zaszkodzi dziecku?
Rafał 31

Re: Odchudzanie po ciąży

Postprzez NataszaW » Śr lut 13, 2019 8:45 pm

Niech poczeka, aż skończy karmić, każda dieta, to zubożenie pod względem wartości pokarmu dla dziecka. Moja kuzynka ostatnio też (mały ma roczek) rodziła, ale odchudzać się zaczęła dopiero po tym jak straciła pokarm, zastosowała dodatkowo jakiś środek wspomagający odchudzanie, oczywiście wtedy też przeszła na dietę, ale dopiero po czasie jak skończyła karmić
NataszaW

Postprzez Magdalena B » Śr lut 13, 2019 8:46 pm

Ja akurat stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam, w końcu po pierwszej ciąży powrót do wagi był bardzo ciężki i wspominam go katastrofalnie, teraz wystarczyły 3 miesiące
Magdalena B

Postprzez AmeliaD » Śr lut 13, 2019 8:47 pm

Moja siostra stosuje właśnie Slimunox od dwóch miesięcy. Moim zdaniem już wynik jaki osiągnęła jest warty uwagi.
AmeliaD

Postprzez AgataR » Śr lut 13, 2019 8:48 pm

Ja zdecydowąłam się na SLimunox i nie żałuję tej decyzji. W końcu trafiłam na środek, który faktycznie jest skutteczny, a dodatkowo na stronie http://slimunox.pl trafiłam na promocję, co było dodatkowym plusem
AgataR

Postprzez Oliwia 22 » Śr lut 13, 2019 8:48 pm

Ja też zdecydowałem sie na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć po zastosowaniu tych tabletek. W niecałe 4 miesiace wróciłam do swojej normalnej wagi
Oliwia 22

Postprzez Malwina 23 » Śr lut 13, 2019 8:50 pm

MI w powrocie do wagi jaką miałam przed ciążą pomogło zastosowanie Slimunox, Jestem więcej jak przekonana, ze gdyby nie te tabletki, to raczej tak szybko i łatwo by to nie poszło.
Malwina 23

Postprzez Kamila40 » Śr lut 13, 2019 8:52 pm

Dla mnie moja nadwaga była dużym problemem. Długo nie mogłam sobie dać z nią rady, pomimo stosowanych różnych diet. Pomogło dopiero zastosowanie Slimunox
Kamila40

Postprzez Ulka J » Śr lut 13, 2019 8:53 pm

Teraz już wierzę w to że dzięki Slimunox można schudnąć .Moja waga po skończeniu kuracji pokazuje 11 kg mniej.I efekt jo-jo o który tak się martwiłam tez nie wystąpił, z czego bardzo się cieszę
Ulka J

Postprzez Dominika R » Śr lut 13, 2019 8:54 pm

Mnie nie trzeba było namawiać do odchudzania bo widziałam jak wyglądam i wcale mi się to nie podobało.A Slimunox okazał sie idealnym produktem dzięki któremu pozbyłam się całej nadwagi.Szybko i skutecznie bez problemów pokonałam nadwagę.
Dominika R

Następna strona

Powrót do Forum otwarte