Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie po ciąży

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odchudzanie po ciąży

Postprzez DrexSandra » Śr lut 13, 2019 8:55 pm

Ja też zdecydowałem sie na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona, bo w końcu moja waga spadłą poniżej 60 kilogramów.
DrexSandra

Postprzez Krystyna 22 » Pt lut 15, 2019 7:18 pm

Ja też stosowałam Slimunox i po 3 miesiacach było 12 kilo mniej na wadze
Krystyna 22

Postprzez Alicja t » Pt lut 15, 2019 7:19 pm

Moim zdaniem Slimunox jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Ja w każdym razie pozbyłam się dzięki nim 12 kilo nadwagi
Alicja t

Postprzez Dinusia » Pt lut 15, 2019 7:20 pm

ja akurat zdecydowąłam się na Slimunox i bardzo jestem z tego powoidu zadowolona. W końcu sukces i pozbyłam się całej nadwagi jaką miałam. Nawet nie spodziwałam się że 12 kilo robi aż taką różnicę
Dinusia

Postprzez Beata1R » Pt lut 15, 2019 7:22 pm

Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na pozbycie się nadwagi jak zastosowanie Slimunox. Jak dla mnie jest on po prostu rewelacyjny.
Beata1R

Postprzez Kapiszon » Pt lut 15, 2019 7:23 pm

Jeżeli chcesz faktycxznie schudnąć tylko 10 kilo, to przy zastosowaniu Slimunox powinno to ci się udać w dwa miesiace
Kapiszon

Postprzez Lena Z » Pt lut 15, 2019 7:24 pm

Moim zdaniem u mnie Slimunox spisał się znakomicie. Przed tymi tabletkami próbowałam innych środków bez powodzenia, skoro sięŋnełam po te tabletki. No ale tym razem to było to czego potrzebowałam. Efekt. 12 kilo w 3 miesiące
Lena Z

Postprzez Danuta En » Pt lut 15, 2019 7:25 pm

MOim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych suplementow jakie można zastosowac przy odchudzaniu. Ja w kazdyma razie jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udalo mi się osiagnac
Danuta En

Postprzez Monika H » Pt lut 15, 2019 7:27 pm

U mnie efekt po zastosowaniu Slimunox jest i był rewelacyjny. Pomimo, że same tabletki stosowałam trzy lata temu,. to od tamtego czasu nie mam problemów z nadwagą
Monika H

Postprzez login... » Pn lut 18, 2019 9:02 pm

Mnie bardzo pomógł w odchudzaniu po ciąży i powrocie do dawnej wagi catering dietetyczny z https://www.maczfit.pl/ - udało mi się już 5 kg schudnąć, a dieta jest naprawdę pyszna i porcje takie do syta :)
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte