Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie po ciąży

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odchudzanie po ciąży

Postprzez Maniura00 » Pn lut 25, 2019 5:25 pm

Danuta En napisał(a):MOim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych suplementow jakie można zastosowac przy odchudzaniu. Ja w kazdyma razie jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udalo mi się osiagnac

A ja jestem po odchudzaniu z IQmango i powiem wprost że pozbyłam się całej nadwagi, bez wielkiego ruchu i wyolbrzymionej diety
Maniura00

Postprzez Wikus666 » Pn lut 25, 2019 6:08 pm

Oliwia 22 napisał(a):Ja też zdecydowałem sie na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć po zastosowaniu tych tabletek. W niecałe 4 miesiace wróciłam do swojej normalnej wagi

Ja nawet lepszy efekt uzyskałam po stosowaniu odpowiedniej diety z IQmango, schudłam pnad 20 kilo w ponad 4 miesiące
Wikus666

Postprzez login... » So mar 09, 2019 9:18 pm

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim.To jedyne tabletki które dały mi takie fajne efekty odchudzania.Wystarczyło kila tygodni regularnego stosowania niewielka zmiana diety i jestem lżejsza o 15 kg.
login...

Postprzez IwonaB2 » So mar 09, 2019 11:00 pm

W moim przypadku o sukcesie odchudzania zadecydowało zastosowanie Slimunox. Bez tych tabletek nie dałabym rady pozbyć się całej nadwagi
IwonaB2

Postprzez Karinabb » So mar 09, 2019 11:05 pm

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i to całkowicie odmieniło moje życie. Wreszcie jestem szczupła
Karinabb

Postprzez Ilona22 » So mar 09, 2019 11:07 pm

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i okaząło się to rewelacyjnym sposobem na pokonanie nadwagi
Ilona22

Postprzez Aneta32 » Śr mar 13, 2019 9:38 pm

Moim zdaniem jednym z najlepszych środków wspomagających odchuydznaie jest IQmango. Mi te tabletki pomogły w pozbyciu się 12 kilogramów nadwagi
Aneta32

Postprzez GośkaJ22 » Wt mar 26, 2019 12:16 am

Aneta32 napisał(a):Moim zdaniem jednym z najlepszych środków wspomagających odchuydznaie jest IQmango. Mi te tabletki pomogły w pozbyciu się 12 kilogramów nadwagi

Ja też zdecydowałam sie na zastosowanie IQmango i nie żałuję tej decyzjji. Mopim zdaniem to jedne z najlepszych tabletek na odchudznaie
GośkaJ22

Postprzez Oliwia RF » So mar 30, 2019 4:42 pm

Moja siostra podczas odchudzania stosowała Foreverslim i u niej te tabletki dały rewelacyjny efekt
Oliwia RF

Postprzez Rebeka23 » So mar 30, 2019 5:06 pm

U mn ie bardzo dużo dało zastosownaie Foreverslim jako suplementu wspomagającego dietę. W 3 miesiące wróciłam do swojej wagi
Rebeka23

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte