Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie po ciąży

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odchudzanie po ciąży

Postprzez ElaMela » Śr kwi 17, 2019 12:47 pm

Moim rozwiązaniem na skuteczne odchudzanie było Slimunox, w 3 miesiące straciłam cała nadwagę która miałam na amen
ElaMela

Postprzez Loginka12 » Śr kwi 17, 2019 12:49 pm

Ja jestem zadowolona po efekcie który mam po Foreverslim, brak efektu jojo i mniej na wadze o 10kg
Loginka12

Postprzez Inna01 » Śr kwi 17, 2019 12:52 pm

Ja chyba będę dozgonnie wdzieczna mojej kuzynce że poleciła mi Slimunox, teraz bez problemu mieszcze się w rozmiar 38!
Inna01

Postprzez login... » N maja 05, 2019 9:10 pm

A ja polecam zdrową dietę, która pozytywnie wpłynie na metabolizm. Ja schudłam właśnie dzięki zmianom w żywieniu, odkąd jestem na pudełkach z Maczfit (https://maczfit.pl), kilogramy lecą w dół, a ja się czuję coraz lepiej.
login...

Postprzez login... » Wt maja 28, 2019 6:55 pm

Ja akurat stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektów, więc uważam, ze suplementy stosowane odpowiednio i odpowiednio dobrane są jak najbardziej wskazane
login...

Postprzez login... » Wt cze 11, 2019 6:37 pm

Pomocne w odchudzaniu są tabletki Slimunox.Mi od dłuższego czasu nie udawało się schudnąć dopóki nie trafiłam na Slimunox.U mnie już końcówka kuracji schudłam 13 kg.Teraz tylko zależy mi na tym aby nie wrócić do wagi z przed kuracji.
login...

Postprzez login... » So cze 22, 2019 8:22 pm

Foreverslim to pierwsze tabletki jakie biorę.I jestem zaskoczona ich skutecznością.Miałam szczęście bo pierwsze tabletki i od razu trafiłam.U mnie w każdym tygodniu waga spada o 1,5 kg.Jeszcze miesiąc i kończę kurację.
login...

Postprzez login... » Śr lip 10, 2019 2:59 pm

Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Foreverslim.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo
login...

Postprzez Katarzyna23 » Pn lip 22, 2019 9:18 pm

W moim przypadku idealnym sposobem na pozbycie się nadwagi jaka pozostała mi po ciąży okazało się zastosowanie Foreverslim. Wreszcie trafiłam na środek, który faktyczie pomógł mi w odchudzaniu
Katarzyna23

Postprzez login... » Pn lip 29, 2019 7:37 pm

W moim przypadku również rewelacyjnie pomocnym środkiem podczas odchudzania okazał się Foreverslim. Moim zdnaiem nie ma lepszych tabletek pod tym względem
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte