Wyszukiwanie zaawansowane »

Wózek dla dziecka

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Wózek dla dziecka

Postprzez aneasom » Śr lut 13, 2019 9:52 pm

Od kilku tygodni szukam wózka dla mojego synka. Dużo ludzi poleca mi wózek lonexa. Czy jest to producent wózków dziecięcych? Który model według Was jest najładniejszy?
aneasom

Re: Wózek dla dziecka

Postprzez login... » Pn lut 18, 2019 6:11 pm

My akurat kupiliśmy Bebetto w sklepie https://dzidziusiowakraina.pl/. Znajoma mi poleciła tę markę i ten sklep, sama tam kupowała wózek dla córki. Jeśli chodzi o te wszystkie sprzęty dla dzieci, to polegam na poleceniach, bo to moje pierwsze dziecko i wiele rzeczy jest dla mnie kompletnie nowych :)
login...

Postprzez mallva » Wt mar 05, 2019 10:08 pm

A ja polecam Ci wózek Virage marki easygo. Jest to nowoczesny , wielofunkcyjny wózek z wygodną gondolą i równie komfortowym siedziskiem wyposażonym w regulacją oparcia. Virage jest zwrotny, stabilny , przyjemnie się go prowadzi. Udogodnienia dla rodzica to uchwyt na butelkę , pojemny koszyk oraz praktyczna torba, która może również pełnić funkcję przewijaka.
mallva

Postprzez gracja » N mar 24, 2019 7:38 pm

Ja mam x-landera ale na żaden inny wózek bym go nie zamieniła, ma taki kolor jaki sobie wymarzyłam, fajne bajery a do tego jest bardzo funkcjonalnym ma dużo przydatnych kieszonek i duży kosz zakupowy
gracja

Postprzez kratka » Pn mar 25, 2019 7:58 pm

Długo zastanawiałam się który wózek będzie najlepszy dla mojego synka, długo się zastanawiałam i za najlepszy uznałam Riko XD. Po kilku miesiącach użytkowania , nadal uważam że to był strzał w 10. Świetny wygląd, solidne wyposażenie m.in. system regulacji wysokości zawieszenia gondoli i siedziska, koła z poliuretanu oraz aluminiowy stelaż.
kratka

Postprzez WilliamEntrekin » Pn lis 23, 2020 2:16 pm

To increase cross-gender communication, the very important thing is the formation of such a type of https://domyhomeworkfor.me/c-homework-help forums. When these forums are built people get attracted towards them and as a result, they improve their communication skills with the opposite gender.
WilliamEntrekin

Postprzez Majkalajka » Pn lis 23, 2020 7:44 pm

Dla każdego różne rzecz są istotne przy wyborze wózka. Dla nas buło ważne, żeby wózek nie był jakiś wymyślny, był polskiej produkcji i kupiliśmy wózek yuna. Jest to fajny, kompaktowy wózek 2w1, który spełnił nasze oczekiwania.
Majkalajka

Postprzez AndziaL » Śr lis 25, 2020 6:31 pm

śmiało mogę polecić m/type. Jest łatwy w obsłudze, szybko się składa i nie zajmuje wiele miejsca. Przy tym jest wygodny i solidny.
AndziaL

Postprzez arxoN2 » Śr lis 25, 2020 6:48 pm

Wózek dla dziecka to absolutna podstawa
arxoN2

Postprzez jacekkorek » Śr gru 02, 2020 1:41 pm

Ja odkupiłem od mojego brata, bo jego dzieci już wyrosly z wózka
jacekkorek

Następna strona

Powrót do Forum otwarte