Wyszukiwanie zaawansowane »

Zwiedzanie Polskich Miast

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Zwiedzanie Polskich Miast

Postprzez Kasia Salme » Cz lut 21, 2019 9:19 pm

Zwiedzanie naszej pięknej Polski stało się już chyba moim hobby. Teraz cas na Bielsko-Białą. Przeczytałam na https://www.bielsko24.eu/atrakcje-miasta-bielsko-biala/, że jest tam wiele atrakcji. Czy Ktoś był w tych okolicach? Od czego zacząć? Gdzie jeszcze pojechać w tych okolicach?
Kasia Salme

Re: Zwiedzanie Polskich Miast

Postprzez Felina » Cz kwi 25, 2019 12:04 am

Ja również uwielbiam podróżować po Polsce. Równie chętnie zwiedzam miasta, zabytki jak i uskuteczniam wypady w malownicze okolice znajdujące się z daleka od miejskiego zgiełku. Dla równowagi potrzebuję wypoczywać w różny sposób. Zwykle wybieram się na urlop własnym autem i nocuję w hotelach lub kwaterach, choć koszty (zwłaszcza noclegów) są coraz wyższe. Zaczęłam się więc zastanawiać nad alternatywą. W tym roku planuję pojechać w okolice Olsztyna (ale nie do samego miasta) i wypożyczyć kampera. Tutaj https://kampery-wynajem.pl/ widziałam jak są wyposażone, luks po prostu, a cena nie jest wygórowana moim zdaniem. Jeśli się zdecyduję to będzie pierwsza taka moja przygoda, prawdę mówiąc mam olbrzymią ochotę w ten sposób spędzić urlop z rodziną. Ciekawa jestem czy ktoś z Was podróżował już kamperem? Jeśli tak, wyjaśnijcie mi proszę parę kwestii technicznych. Pierwsza (może zabrzmi głupio) to opróżnianie toalety- firma to robi ? Druga rzecz: na jak długo (tak średnio) wystarcza butla gazowa (3 osoby)?
Felina

Re: Zwiedzanie Polskich Miast

Postprzez magdalenaskowron » Pt wrz 20, 2019 2:22 pm

A jakie ciekawe zabytki i co warto zobaczyć w Zakopanem.? Zamierzam wyjechać po wakacjach, ale niestety nie wiem, czy warto.

Ostatnio przesunięty w górę Pt wrz 20, 2019 2:22 pm przez: Anonymous.
magdalenaskowron

Powrót do Forum otwarte