Strona 1 z 1

poradnik pracownika

PostNapisane: Pn lut 25, 2019 8:51 am
przez doradca
W sieci można znaleźć bardzo dużo poradnikow - korzystacie? Moim zdaniem za mało takich jak ten https://poradnikpracownika.pl/ Poradnik w którym jest zawarta przydatna wiedza. Pracownik tu może znaleźć artykuły z aktualnymi przepsami prawnymi, ustawami, ciekawe informacje z rynku pracy. A też wzory rozmaitych pism. Moim zdaniem bardzo dobrze pomyślana pomoc dla pracownika.

Re: poradnik pracownika

PostNapisane: Pt mar 08, 2019 11:54 am
przez Minika
O tak, takie poradniki są bardzo przydatne :)

Re: poradnik pracownika

PostNapisane: Pt mar 08, 2019 3:37 pm
przez Basia_2224
Co do przydatnych poradników - zerknijcie sobie koniecznie tu. Myślę, że każdemu pracownikowi przyda się odrobina wiedzy jak skutecznie negocjować wynagrodzenie.

Re: poradnik pracownika

PostNapisane: Śr kwi 24, 2019 7:02 pm
przez monikabert90
A skoro już o pracownikach mowa, to jakie macie akta osobowe w Waszych firmach? Z tego, co widziałam na stronie http://akta-osobowe.pl/#rodzaje-akt, są różne ich rodzaje. Jednak bez względu na to, zgodnie z obowiązującymi przepisami, takie akta muszą być teraz podzielone na cztery części. Wiedzieliście o tym?

Re: poradnik pracownika

PostNapisane: So maja 25, 2019 9:52 pm
przez mamutka
Nigdy nie korzystałam z takich poradników muszę przyznać. Może i jest to ciekawa rzecz, ale ja ze swojej pracy jestem bardzo zadowolona, niczego mi nie brakuje i przychodzę do niej z uśmiechem na twarzy. Szef dba o swoich ludzi, na święta każdy dostaje jakieś małe prezenciki no i ostatnio jeszcze to można powiedzieć że u wszystkich zyskał i to podwójnie, bo zaproponował że zakupi nam pakiet medyczny w medicover. Wszyscy się zgodzili i są chętni, także teraz czekamy jak te papiery wszystkie zostaną załatwione

Re: poradnik pracownika

PostNapisane: Cz cze 20, 2019 4:50 am
przez Martazosiedla
Jak według was powinno wyglądac dobre CV, które pokona konkurencję, pomimo braku jakiegoś super doświadczenia w branży (przez ciąże miałam przerwe) . Co wpisac w zainteresowania , znalazłam fajny artykuł na ten temat https://mojprogres.pl/aktualnosci_zaint ... y_post_735 . Myślę, ze sztuka napisania dobrego CV w tych czasach to podstawa, inaczej będziemy zgubieni.