Wyszukiwanie zaawansowane »

Dobry prawnik

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Dobry prawnik

Postprzez denzel » Pn sie 26, 2019 9:24 pm

Po tym co się teraz słyszy, coraz trudniej zaufać prawnikom, niestety, czasem trzeba. W takim wypadku kierowałbym się osobistym poleceniem moich znajomych - im wierzę o wiele bardziej niż różnym przypadkowym osobom w Internecie. A co Wy o tym myślicie?
denzel

Postprzez afrodyta » Pt sie 30, 2019 4:30 pm

To prawda , dlatego ja zawsze korzystam ze sprawdzonej kancelarii . Dla mnie bardzo pomocna okazała się radca prawny anna wojnarowsk świetna specjalistka z zakresu prawa .Jestem zawsze bardzo zadowolona z jej usług.
afrodyta

Postprzez Gini » Wt wrz 03, 2019 8:43 pm

Ja na szczęście mam zaufanego prawnika z którego usług korzystam zawsze jak potrzebuje. Jest to adwokat Karol Bryś z Bydgoszczy - https://www.adwokatwbydgoszczy.com.pl/, choć mieszkam w Toruniu, to wolę do niego podjechać niż iść do kogoś kogo nie znam. Czasami jest to zwykła porada, czasami jakaś poważniejsza spraw - ale taki pewny prawnik to dla mnie wygodne i bezpieczne rozwiązanie.
Gini

Postprzez Mirage » Pn wrz 16, 2019 11:02 am

Dobrych prawników nie brakuje i na pewno się jakiś znajdzie niezależnie od sprawy i tego o jaki dział prawny. Obecnie na przykład bardzo często kancelarie zaczynają zajmować się prawem w internecie i wszystkim co z tym związane, na przykład ochrona własności intelektualnych w sieci. O co w tym chodzi, zobacz tutaj. Można łatwo się zorientować, w czym taki prawnik może pomóc.
Mirage

Postprzez Paola » Cz paź 03, 2019 7:14 am

A jakiej specjalności szukacie prawnika? Bo nasze polskie prawo jest tak rozbudowane, że ciężko znaleźć kogoś od wszystkiego i zdecydowanie lepiej szukać specjalistów w danej dziedzinie. Od prawa administracyjnego polecam kancelarie pani Magdaleny Adamczewskiej - http://www.adamczewska.com.pl/ . Prawdziwa profesjonalistka, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Poza prawem administracyjnym specjalizuje się też w prawie leśny i łowieckim (trudno znaleźć prawnika o takiej specjalizacji) oraz jest mediatorem wpisanym na liste stałych mediatorów.
Paola

Postprzez Janinka654 » Cz paź 17, 2019 2:54 pm

Dobry prawnik dzisiaj jest na wagę złota. Warto więc mieć pod ręką kontakt do miejsca, w którym zawsze otrzymasz pomoc. Kancelaria prawna Warszawa http://fkk-kancelaria.pl/kontakt-kancel ... -warszawa/ to specjaliści, którzy pomogą rozwiązać każdy problem.
Janinka654

Postprzez Fajro » Wt paź 29, 2019 10:43 pm

Jeśli szukacie pomocy prawnej to możecie spojrzeć na adwokat lublin . Swoją drogą kancelaria oferuje również usługę konsultacji prawniczej online, więc jeśli kogoś zaciekawiła by oferta tej kancelarii to możecie skorzystać z ich usług.Możecie znaleźć tam pomoc w zakresie prawa cywilnego, budowlanego oraz przemysłowego.
Fajro

Postprzez jaga45 » Cz paź 31, 2019 10:24 am

Najtrudniejsze są sprawy karne. W ogóle uważam, że znalezienie prawnika do takiej sprawy, to czasem graniczy z cudem. Dodam, że chodzi tutaj o dobrego prawnika. Nam się metodą prób i błędów w końcu udało dotrzeć do mec. Anny Paszkowskiej-Wójcik. Jak się skontaktowaliśmy z kancelarii Klisz i Wspólnicy, to oni ją wskazali jako specjalistkę od spraw karnych. Okazało się, że trafiliśmy najlepiej jak mogliśmy!
jaga45

Postprzez mixturka » Cz paź 31, 2019 1:20 pm

Każda sprawa sądowa jest na swój sposób trudna i dlatego, dobrze zapewnić sobie wsparcie doświadczonego adwokata. Zwłaszcza jeśli w grę wchodzą sprawy rodzinne. Sprawdzonego adwokata do spraw rodzinnych możesz szukać tutaj. Wiele różnych rzeczy dzieje się podczas rozpraw i dobrze jest mieć obok kogoś, kto zachowa zimną krew.
mixturka

Postprzez Zofia9270 » Pn lis 04, 2019 10:03 am

Skoro już jest temat dobrych prawników. To możne ktoś zna namiary na dobrego prawnika, który zajmuje się sprawami związanymi z zamówieniami publicznymi? Dokładniej rzecz ujmując chodzi mi o pomoc przy pisaniu Odwołania do KIO.
Zofia9270

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte