Wyszukiwanie zaawansowane »

trudno gojące rany

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

trudno gojące rany

Postprzez dursia » Wt mar 26, 2019 1:43 pm

Znacie jakieś środki które by przyspieszały gojenie się ran? Miałam niegroźny wypadek na rolkach i rana na kolanie słabo mi się goi, swędzi, boję się ze bedze po niej spora blizna
dursia

Re: trudno gojące rany

Postprzez Elena » N mar 31, 2019 11:18 pm

Możesz smarować maścią Ranisilver. Dobrze zaopatrzy ranę i skóra ładnie się zagoi i zabliźni.
Elena

Postprzez EkspertKadefarm » Wt kwi 02, 2019 9:14 pm

Dzień dobry,
na proces regeneracji naskórka może składać się wiele czynników: szybkość reakcji w momencie zranienia, zachowanie środków higienicznych, pielęgnacja, a nawet stan zdrowia. Proces leczenia rany jesteśmy w stanie przyspieszyć dzięki dobrze dobranym preparatom. Warto zapoznać się z produktem Ranisilver®, w formie maści i sprayu, który zapewni ranie optymalne środowisko do jej gojenia, wspomagając naturalne procesy regeneracji tkanek. Wspomaga nie tylko leczenie takich uszkodzeń naskórka, jak w Pani przypadku (otarcia, zadrapania, podrażnienia), ale również: ran przewlekłych, miejsc po interwencjach chirurgicznych, stanów po zabiegach proktologicznych, ran po nacięciu krocza.
Składniki Ranisilver®, takie jak: kwas hialuronowy, mikronizowane srebro, fitokolagen akacjowy, witamina E i oleje roślinne są tak dopasowane, by w procesie leczenia wyrób medyczny działał jak najbardziej skutecznie.
Gdyby pojawiły się jakieś pytania, jestem do dyspozycji.
Ekspert marki Kadefarm
EkspertKadefarm

Postprzez boloa » N kwi 07, 2019 6:19 pm

A jaka jest różnica miedzy tymi produktami? Nie wiem czy zdecydować się na maść czy spray..
boloa

Postprzez EkspertKadefarm » Śr kwi 10, 2019 9:46 pm

Dzień dobry,
zależnie od tkliwości rany, można stosować preparat w jednej lub drugiej formie, według upodobania. Odpowiadając na pierwsze pytanie, jest delikatna różnica w składzie między maścią a sprayem. Skład maści to: kwas hialuronowy, mikronizowane srebro, fitokolagen akacjowy, witamina E oraz masło shea, natomiast sprayu: kwas hialuronowy, mikronizowane srebro, fitokolagen akacjowy, witamina E oraz olej ze słodkich migdałów.
Gdyby pojawiły się jakieś pytania, jestem do dyspozycji.
Ekspert marki Kadefarm
EkspertKadefarm

Postprzez monikabert90 » Śr kwi 17, 2019 6:22 pm

Myślę, że w takich przypadkach warto na pewno zastosować Octenisept, który sprawi, że uszkodzenie naskórka będzie z dnia na dzień coraz mniejsze. Środek ten wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze. Bo niestety uszkodzona skóra jest dużo podatniejsza na różne zakażenia. Octenisept ma wygodna formę sprayu i nie powoduje uczucia pieczenia, więc może być też stosowany w przypadku dzieci.
monikabert90

Postprzez gregiory » Śr kwi 17, 2019 9:43 pm

Ja mam ranę w zgięciu palca która nie chce wyschnąć
gregiory

Postprzez rexha » Pt kwi 26, 2019 9:32 pm

Czy ten żel jak się go nałoży na ranę to potem jakoś się zmywa ze skóry? Czy mozna to stosować na jakieś otarcia na dłonach, które wiadomo że często się myje.
rexha

Postprzez esensja3 » Cz maja 23, 2019 2:20 am

Możesz bez obaw na rany tego typu stosować, on się nie zmywa, jak widziałam że coś się starło to psikałam po prostu i tyle. Rany szybko się goją i mniejsza szansa na bliznę.
esensja3

Postprzez jikis1 » Cz maja 23, 2019 7:17 am

Najlepiej dostosować się do zaleceń lekarza i co do środków co poleca.
jikis1

Następna strona

Powrót do Forum otwarte