Wyszukiwanie zaawansowane »

trudno gojące rany

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: trudno gojące rany

Postprzez foxi » Cz maja 23, 2019 8:28 am

Trudno gojące się rany to rzeczywiście problem, bo rana zwykła tzw. rana ostra może przekształcić się niestety w ranę przewlekłą.Rana przewlekła może powstać wówczas, gdy nie jest właściwie pielęgnowana rana ostra i dojdzie w niej do infekcji.Rana przewlekła może się też tworzyć także w wyniku różnych chorób i dolegliwości.Bardzo przydatne informacje na ten temat znalazłam właśnie na blogu poświęconym temu zagadnieniu.Warto tam zajrzeć bo są to bardzo przydatne informacje. pzdr
Biuro rachunkowe Wodzisław Śląski - http://ekasc.pl
foxi

Postprzez Werusa » So cze 22, 2019 2:45 pm

Podajesz bardzo istotne i ciekawe informacje, sama zastanawiałam się czym dezynfekować rany, bo jak wiadomo u dzieci o skaleczenia, otarcia i różnego rodzaju rany nie trudno. Najważniejsze, że octenisept jest dla całej rodziny, zupełnie bezpieczny, a jego stosowanie jest bezbolesne. Dobrze, że w każdej aptece można go dostać, bo w razie potrzeby szybko możemy uzupełnić naszą domową apteczkę.
Werusa

Postprzez Nikos3215 » Pt lip 19, 2019 7:30 pm

Są takie specjalne maści na trudno gojące się rany.
Nikos3215

Postprzez jacekw » N sie 04, 2019 3:37 am

Rany cięte ciężko się goją
jacekw

Postprzez Sudetka » Pn sie 26, 2019 7:15 pm

Naprawdę nie zdawałam sobie sprawy, że zwykła rana, czy chociażby jakieś zadrapanie może z czasem przerodzić się w poważniejszy problem. Dobrze, że o tym piszecie, zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć, a przede wszystkim zapobiegać takim przykrym przypadłościom. Słyszałam też, że lek octenisept idealnie się sprawdza, by zdezynfekować powstałą ranę i sprawia, że zdecydowanie szybciej się ona goi. Z tego co widzę to jest on właśnie najczęściej polecany.
Sudetka

Postprzez Zdzichu644 » Śr wrz 11, 2019 10:47 am

Własnie ja mam takie rany, które nie chcą mi się zagoić. Dlatego też pomyślałem żeby zakupić maść na gojenie ran. Niestety nie wiem jaka maść będzie naprawdę skuteczna. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat? Będę wdzięczny za pomoc.
Zdzichu644

Postprzez Danusia93 » Wt wrz 24, 2019 7:54 am

Nie wiem czy sie orientowałaś, ale np olejki cbd wspomagają gojenie sie ran jak i wielu innych schorzeń. Więcej możesz poczytać np tutaj.
Danusia93

Postprzez Prego » Cz paź 31, 2019 4:41 pm

a co można stosować u dzieci?
Prego

Postprzez Paulinka89 » Pt lis 15, 2019 9:29 am

Hejka:)

Te wszystkie rany są okropne, aż mi się słabo robi na samą myśl. Moja sąsiadka miała ostatnio problemy z nimi. Nie mogłam jej nie pomóc, bo znamy się już kawał czasu. Nie miałam niestety dużej wiedzy na ten temat więc zajrzałam do netu. Wśród ogromnej ilości kiepskiej jakości wpisów, trafiłam na jeden napisany przez prawdziwą specjalistkę. O tutaj go znajdziecie https://www.help4skin.pl/rany/metody-leczenia-ran . Poczytałam trochę i kupiłam, dla tej mojej sąsiadki ten preparat, co tam jest polecany. No i powiem wam jest różnica:) Aż byłam w szoku! Już zaopatrzyłam się w jedną sztukę tego preparatu dla siebie, tak na wszelki wypadek. Tak się zastanawiam, że gdyby nie ta sytuacja, w sensie problemy mojej sąsiadki, to nie dowiedziałabym się tylu ważnych informacji. Rany mogą przytrafić się każdemu więc koniecznie sprawdźcie ten link. Nie wiecie kiedy akurat może się wam taka wiedza przydać. Życzę wam zdrówka, oby wam się to jednak nie musiało przydać, jak mojej sąsiadce. Gorąco pozdrawiam, wasza Paulinka:)
Paulinka89

Postprzez demeter » Pt lis 15, 2019 4:05 pm

Dobrze, że są na takie dolegliwości jakieś środki.
demeter

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte