Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Odchudzanie

Postprzez DagmaraT22 » Pt mar 29, 2019 7:15 pm

Jakie metody odchudzania stosujecie, tak aby było to skuteczne? Warto inwestować w suplementację? Jak ewentualnie ma ona wpływ na samą dietę?
DagmaraT22

Re: Odchudzanie

Postprzez AgataRT » Pt mar 29, 2019 7:20 pm

Moim zdaniem warto stosować suplementację, sama stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona
AgataRT

Postprzez JustynaBN » Pt mar 29, 2019 7:21 pm

Ja stosowałam Foreverslim i do tego dietę i systematyczne ćwiczenia, Po 3 miesiącach było 12 kg mniej na wadze
JustynaBN

Postprzez SabinaM3 » Pt mar 29, 2019 7:22 pm

Ja też stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona, w końcu udało mi się zrzucić cała nadwagę jaka miałam
SabinaM3

Postprzez Oliwia321 » Pt mar 29, 2019 7:23 pm

Ja stosowałam Slimunox i w końcu znalazłam środek który mi po prostu pomógł. Efekt końcowy to 12 kg mniej
Oliwia321

Postprzez Renata324 » Pt mar 29, 2019 7:25 pm

A co powiecie na IQmango?
Renata324

Postprzez UrszulaP » Pt mar 29, 2019 7:26 pm

Ja odnośnie skuteczność Foreverslimu na prawdę działa nie powoduje żadnego spustoszenia w organizmie.Preparat warty swojej ceny.
UrszulaP

Postprzez Iwona321 » Pt mar 29, 2019 7:28 pm

Moim zdaniem podstawą o której wiele osób zapomina, to fakt,że bilans dzienny kalorii przy odchudzaniu musi byc ujemny A co do Foreverslim, tak jak piszecie, środek oparty na naturalnych składnikach, więc jak skuteczny i wspomaga proces, to nie ma się nad czym zastanawiać
Iwona321

Postprzez Kamila43 » Pt mar 29, 2019 7:29 pm

Ja akurat stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektów. A jak chcecie się sami przekonać to proponuję odwiedzenie strony http://skutecznetabletki.pl
Kamila43

Postprzez MonikaJ » Pt mar 29, 2019 7:47 pm

Ja też stosowałam te tabletki i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie osiągnąć.U mnie zastosowanie Forewverslimu okazało się wielkim sukcesem, przynajmniej dla mnie
MonikaJ

Następna strona

Powrót do Forum otwarte