Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odchudzanie

Postprzez NataliaS » Pt mar 29, 2019 7:49 pm

Ja postawiłam na znane i bardzo skuteczne tabletki Slimunox.W moim przypadku spadek wagi to 10 kg ale pewnie było by znacznie więcej gdybym stosowała się do wszystkich zasad kuracji.Ale dla mnie to i tak dużo biorąc pod uwagę że łykałam tylko tabletki i nie robiłam nic więcej
NataliaS

Postprzez CelianB » Pt mar 29, 2019 7:50 pm

Stosowałam Slimunox przez trzy miesiące na początku wcale nie myślałam że one będą aż tak skuteczne.W sumie schudłam 16 kg o dwa kilo więcej niż zamierzałam .
CelianB

Postprzez Dominka » Pt mar 29, 2019 7:53 pm

Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu odchudzania jaki udało mi się osiągnąć. W 3 miesiące schudłam 14 kilo
Dominka

Postprzez Julia32 » Pt mar 29, 2019 7:54 pm

Mi akurat podcxzas odchudznaia bardzo pomogło zastosownaie IQmango.
Julia32

Postprzez Alicja BQ » Pt mar 29, 2019 7:56 pm

MI zakup Slimunox doradziła siostra...początkowo byłam nawet przeciwna... dzisiaj jestem jej wdzięczna. W 3 miesiące udało mi się wrócić dowagi jaką miałam przed ciążą
Alicja BQ

Postprzez Baśka » Pt mar 29, 2019 8:01 pm

Ja do dzisiaj nie mogę wierzyć w to że udało mi się schudnąć właśnie dzięki tabletką.Na Slimunox schudłam i to tyle że teraz moje BMI jest w normie.
Baśka

Postprzez MarcelinaM » Pt mar 29, 2019 8:59 pm

Jak dla mnie idealnym rozwiązaniem okazało sie zastosowanie Slimunox, jak dla mnie to super środek który jest bardzo skuteczny. To właśnie dlatego ze go zastosowałam udalo mi się zrzucić 12 kg
MarcelinaM

Postprzez Czapurka » Pt mar 29, 2019 9:01 pm

W końcu udało mi się schudnąć.I kto by pomyślał schudłam dzięki tabletką Slimunox.Na początku wydawało mi się to mało realne.Ale po wprowadzeniu zmian i trzymaniu się tego co jest napisane na ulotce dołączonej do opakowanie wcale nie okazało sie to takie trudne.
Czapurka

Postprzez Karolina35 » Pt mar 29, 2019 9:07 pm

Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu jak zastosowanie IQmango
Karolina35

Postprzez Małgorzata CD » So mar 30, 2019 4:30 pm

Ja za to zdecydowałam sie na zastosowanie Slimunox ijestem bardzo zadowolona z wyboru. Co prawda odchudzam sie dopiero dwa miesiaca, ale za to juz nie ma 10 kilogramów z nadwagi
Małgorzata CD

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte