Wyszukiwanie zaawansowane »

Meble na wymiar

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Meble na wymiar

Postprzez Karolina1919 » Cz kwi 11, 2019 7:54 am

Witam, znalazłam fajny wybór materacy w sklepie Boss-Meble.pl, który według Was byłby najlepszy dla dziecka 4-letniego? Szukać w sprężynowych czy może lepiej w piankowych?
Karolina1919

Re: Meble na wymiar

Postprzez DanielaMT77 » Pn maja 06, 2019 3:58 pm

To już w odpowiednim salonie materacy powinieneś zapytać. W temacie masz meble na wymiar i te rzeczywiście warto kupić. Ja takie zastosowałam u siebie w kuchni. Tak to starałam się szukać gotowych propozycji meblowych. Sklep internetowy https://idealdesign.pl bardzo mi pomógł. Zainteresujcie się też ich ofertą.
DanielaMT77

Postprzez damulka » Pn maja 20, 2019 10:18 pm

my kupowalismy dla syna sprezynowy w salonie agata, ale mial juz standardowy rozmiar lozka wtedy :) Materac uzytkuje do dzisiaj, a kilka lat juz minelo :)
damulka

Postprzez kebzun » Wt maja 21, 2019 12:15 pm

Pół roku temu raniłam kuchnie na wymiar, meble kupowałam w salonie meblowym https://www.mebleblackart.pl/meble-kuchenne,57 znajdującym się w Poznaniu, mają w nim naprawdę duży wybór bardzo ładnych mebli
kebzun

Postprzez Katrin123 » Śr cze 19, 2019 12:37 pm

kebzun, znam tego producenta. Rzeczywiście ciekawą ofertę mają :)
Katrin123

Postprzez AguniaNowa » Śr cze 19, 2019 1:50 pm

Ja to na obecną chwilę poszukuję jakiegoś sprawdzonego producenta mebli z Łodzi. Znacie jakiegoś dobrego stolarza?
AguniaNowa

Postprzez jagodka89 » Śr cze 19, 2019 2:01 pm

A patrzyliście na ofertę tych mebli z Kalwarii? Widzę, że jest to chyba obecnie na rynku jedna z ciekawszych propozycji jeśli chodzi o meble.
jagodka89

Postprzez longina » Śr cze 19, 2019 3:32 pm

W Wyszkowie jest firma Wiór Płyt która m. in. specjalizuje się w robieniu kuchni na wymiar. Przyjadą wymierzą i po konsultacjach z klientem biorą się do działania, przy czym są otwarci na sugestie. Chcesz mieć szafę skośną nie ma sprawy. Masz. :)
longina

Postprzez owsianka91 » N lip 07, 2019 3:46 am

Ja właśnie urządzam nowe mieszkanie i myslę o zamówieniu mebli kuchennych z https://i-meble.eu/pl/ Wybór mają bardzo duży więc myślę ze każdy znajdzie tam meble dla siebie. Sama myślę o białych lub szarych meblach. Mam dość dużą kuchnię i chcę postawić na duzą ilosć szafek, zeby wszystko się pomieściło.
owsianka91

Postprzez wiki m » Wt lip 09, 2019 1:05 pm

Tak szafki kuchenne warto zrobić pod wymiar ale innych mebli moim zdaniem nie opłaca się. Przecież teraz można kupić naprawdę ekstra wyglądające meble, które będą pasować też i rozmiarem. Nie wiem ale nam udało sie całkiem dobrze na scandicsofa.pl. Naprawdę jest w czym wybierać, ceny przyzwoite, a co do ich jakości to patrząc sie na te nasze stwierdzam, że jest pierwsza klasa.
wiki m

Następna strona

Powrót do Forum otwarte