Strona 1 z 2

wycieczka szkolna

PostNapisane: N kwi 28, 2019 2:58 am
przez asia889
Zbliża się okres wycieczek szkolnych. Warto zapoznać się z przepisami, które w szkole regulują takie wyjazdy https://epedagogika.pl/ksztalcenie-i-wy ... -2937.html. Bardzo fajny portal z wieloma cennymi informacjami odnośnie szkoły.

Re: wycieczka szkolna

PostNapisane: Śr maja 08, 2019 1:15 pm
przez Jarek
Dzięki, na pewno wraz z żoną zapoznamy się z poradnikiem, bo tak się składa, że jedno z nas jest w trójce klasowej. Moim zdaniem istotną sprawę w organizowaniu wycieczek szkolnych stanowi też wybór bezpiecznego i niedrogiego przewoźnika. Natrafiłem niedawno na taką wyszukiwarkę https://dworzeconline.pl/szukaj, która zdecydowanie pomaga w wyborze, dowiedziałem się też dzięki niej, że dla dzieci, młodzieży oraz grup są zniżki na bilety PKS.

Re: wycieczka szkolna

PostNapisane: Śr cze 05, 2019 4:53 am
przez Kila27
Polecam odwiedzić Bałtowski Kompleks Turystyczny - https://juraparkbaltow.pl/atrakcje/park-rozrywki/ . Mają tam nie tylko park rozrywki ale też wiele innych atrakcji jak wioska czarownicy, park dinozaurów, Zwierzyniec, konie, atrakcje na wodzie i wiele innych. Dzieciakom na pewno nie będzie się nudzić :)

Re: wycieczka szkolna

PostNapisane: N lip 21, 2019 10:18 pm
przez login...
Sharing about a very interesting and rewarding study trip. I really like information about this school trip.
fnaf

Re: wycieczka szkolna

PostNapisane: Pt sie 16, 2019 8:46 am
przez Julka12
Wydaje mi się, ze w przypadku takich wycieczek niezwykle ważne są ergonomiczne plecaki dzięki którym możecie się wygodnie i szybko poruszać. Taki solidny plecak zawsze jest pożądany, ponieważ dobrze chroni rzeczy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Re: wycieczka szkolna

PostNapisane: Cz paź 10, 2019 9:15 am
przez lekotka
Ja z kolei przychodzę do Was z pewnym zapytaniem. Precyzując - chciałabym dowiedzieć się, w jaki sposób organizowane są wycieczki szkolne. Ciekawość moja wynika z tego, że zmuszona jestem do organizacji wyjazdu dla klasy, której jestem wychowawczynią. W związku z tym zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby skontaktować się po prostu z profesjonalnym biurem turystycznym (na przykład tym - https://www.europol.com.pl/wycieczki-szkolne) i im przekazać wszelki proces planowania i organizacji wyjazdu. Jestem przekonana, że zrobią to znacznie lepiej niż ja. Myślicie, że jest to dobry pomysł?

Re: wycieczka szkolna

PostNapisane: Wt paź 22, 2019 12:05 am
przez Sobia
Jestem w trójce klasowej i ostatnio organizowaliśmy wycieczkę dla naszych dzieciaków. Priorytetem było, żeby transport był bezpieczny, więc postawiłam na znaną w naszej okolicy firmę - ComfortClass. Mają nowoczesne, komfortowe i właśnie bardzo bezpieczne autokary. Dzieciaki wróciły zadowolone i wypoczęte.

Re: wycieczka szkolna

PostNapisane: Pt paź 25, 2019 10:49 am
przez ciki
Organizując wycieczkę szkolną postanowiliśmy poszukać firmę, która bez problemu ma wynajem autobusów na terenie Trójmiasta i okolic, skorzystaliśmy z oferty https://dobrucki.com/https:/dobrucki.com/ mają nie drogo i wszystkie autobusy nowe i ubezpieczone, z niczym nie było problemów

Re: wycieczka szkolna

PostNapisane: Śr sty 15, 2020 2:42 am
przez zheaney
Byłam ostatnio z moją klasą w Poznaniu. W tym czasie mojego męża zwolnili z pracy i postanowił do mnie przyjechać żeby o tym nie myśleć. Kiedy ja zwiedzałam kręcił się w pobliżu i również zwiedzał. Bardzo go to zafascynowało i postanowił zostać przewodnikiem. Teraz się szkoli i jeszcze nigdy wcześniej nie widziałam żeby miał taki zapał do pracy :lol:


__________
kurs przewodnika po poznaniu

Re: wycieczka szkolna

PostNapisane: Pt lut 07, 2020 9:32 am
przez justynek
Warto, aby Twoje dziecko miało wygodny plecak nie tylko podczas wycieczki, ale również cały rok. W takim wypadku dobrze jest postępować w sposób jak najbardziej otwarty i świadomy. Dlatego też skorzystaj z propozycji od https://www.brytyjka.pl/gdzie-kupic-ple ... d-285.html i wybierz dla swojego dziecka plecak najlepszy i najbardziej dopasowany.