Wyszukiwanie zaawansowane »

Kremy brązujące

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Kremy brązujące

Postprzez MoniczkaRR » So lip 20, 2019 12:51 am

Stosujecie kremy brązujące? Mam dość jasną karnację, a chciałabym poprawić kolor skóry. Przyjaciółka poleciła mi krem brązujący 2w1 Bielenda z Max Drogerii: https://www.maxdrogeria.pl/bielenda-mag ... 0ml-p11184 - w jej przypadku sprawdził się doskonale, skóra ma piękny kolor i jest dobrze nawilżona, gładka, aksamitna. Też bym taką chciała...
Myślicie, że warto spróbować?
MoniczkaRR

Re: Kremy brązujące

Postprzez Izaxbella » Wt lip 30, 2019 11:03 am

MoniczkaRR napisał(a):Stosujecie kremy brązujące? Mam dość jasną karnację, a chciałabym poprawić kolor skóry. Przyjaciółka poleciła mi krem brązujący 2w1 Bielenda z Max Drogerii: https://www.maxdrogeria.pl/bielenda-mag ... 0ml-p11184 - w jej przypadku sprawdził się doskonale, skóra ma piękny kolor i jest dobrze nawilżona, gładka, aksamitna. Też bym taką chciała...
Myślicie, że warto spróbować?

Ten krem jest świetny! U mnie dokładnie ten sam efekt. Dodatkowo niewątpliwym plusem jest brak zacieków i piękna, równomierna opalenizna. Idealny na lato.
Izaxbella

Postprzez anaw » Wt sie 13, 2019 9:11 pm

A moim hitem jest ten balsam brązujący 5w1 z serii Brazilian Body( EVELINE). Kończe już 2 opakowanie i niebawem wybieram się na kolejne zakupy, żeby uzupełnić zapasy :) Nie dość, że pasuje do każdego typu karnacji to jeszcze fajnie nawilża. Ma fajną konsystencję, szybko się wchłania i nie robi plam :)

Obrazek
anaw

Postprzez Tomm » Śr sie 14, 2019 6:02 pm

Zdrowsze od słońca?
Tomm

Postprzez Kiemmon01 » Pn wrz 16, 2019 5:56 am

Czym tak na dobrą sprawę są kremy brązujące? Spotkałem się z taką terminologią, ale nie mam pojęcia co ona oznacza...
----------------------------------------------------
gry z lokalną kooperacją na playstation 4
Kiemmon01

Postprzez demeter » Cz paź 10, 2019 6:53 am

Dla mnie to bez sensu. Niby czemu ciemniejsza skóra ma być lepsza? Po co ją nienaturalnymi metodami przyciemniać?

Ostatnio przesunięty w górę Cz paź 10, 2019 6:53 am przez: Anonymous.
demeter

Powrót do Forum otwarte