Wyszukiwanie zaawansowane »

Nietypowe prezenty - co o nich sądzicie?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Nietypowe prezenty - co o nich sądzicie?

Postprzez anitaaa34 » Cz maja 09, 2019 7:44 am

Hej, mam takie pytanie do Was wszystkich - co sądzicie o śmiesznych prezentach na okrągłe urodziny? Mam na myśli te ze sklepów erotycznych i podobnych. Myślimy o tym, żeby kupić jakieś śmieszne prezenty dla wspólnego znajomego, ale nie każdy ma takie poczucie humoru. Co Wy o tym myślicie? Jesteście za takimi prezentami?
Pozdrawiam
anitaaa34

Re: Nietypowe prezenty - co o nich sądzicie?

Postprzez demeter » Cz maja 09, 2019 1:49 pm

Nie każdy nietypowy prezent jest dobry.
demeter

Postprzez WojtekMaskar » Cz maja 09, 2019 2:46 pm

Ja jestem jak najbardziej za! Mój brat za niedługo ma urodziny i w związku z tym wyjeżdża na wycieczkę do Czarnobyla. Oczywiści obecnie jest to już w miarę bezpieczna podróż, ale w planach na prezent mam licznik Geigera. Nawet jeden fajny już znalazłem na https://www.srtech.pl/licznik-geigera. Co o tym sądzicie?
WojtekMaskar

Postprzez adonis4 » Pt maja 10, 2019 11:54 am

To zależy od charakteru osoby, której chcesz kupić taki prezent i jakie relacje macie między sobą.
adonis4

Postprzez kokon78 » Pn maja 13, 2019 12:56 pm

Jak dla mnie dość nietypowym prezentem jest taki zestaw lakierów do paznokci hybrydowych. Zwłaszcza, jeśli ktoś nie zdaje sobie sprawy, że malowanie i zdobienie paznokci to jego hobby :D
kokon78

Postprzez milla » Pn maja 13, 2019 1:32 pm

Sama nie wiem... Najgorsze są te, co do niczego się nie nadają.
milla

Postprzez ntina » Pn maja 13, 2019 2:27 pm

milla napisał(a):Sama nie wiem... Najgorsze są te, co do niczego się nie nadają.

No też tak myślę.. Tylko stoją czasami i zajmują miejsce, ale je od razu wyrzucam.
ntina

Postprzez nuskala » Wt maja 14, 2019 1:17 pm

Nie lepiej postawić na coś praktycznego?? Nie kupiłabym nikomu prezentu który by mógł go wprawić w zakłopotanie a takie gadżety się właśnie do takich zaliczają, to raczej mogłby być prezent od dziewczyny a nie od kolegi. Jak chcesz coś fajnego kupić kumplowi to kup mu rejestrator do auta. Mam mikavi pq2, nie wyobrażam sobie jazdy bez niego w aucie. Nagrywa bardzo wyraźnie, mój model ma też nagrywanie wnętrza auta, jak czasami dorabiam w bla bla to tak na wszelki wypadek wlączam, ludzie dziwni się trafiają
nuskala

Postprzez Paula883 » Pn maja 20, 2019 12:41 pm

Moje dziecko zaczęło sie interesować sztuką i maluje obrazy, które wychodzą bardzo ładnie. Postanowiłam kupić Amelce prezent w postaci sztalugi lakierowanej https://www.kropkawkropke.com/firm-pol- ... lacki.html żeby jeszcze bardziej zainteresować ją sztuką. Była bardzo zadowolona. Chyba rośnie mi artystka.
Paula883

Postprzez mamsza » Cz maja 23, 2019 8:54 am

Ja uważam, że prezenty powinny raczej być praktyczne. Dlatego jeżeli na przykład szukacie prezentu dla fana komputerów albo gracza to dobrym prezentem może być na przykład podkładka pod myszkę. Polecam rozejrzeć się w sklepie internetowym eManta: https://www.emanta.pl/podkladki-pod-myszy. Może dodatkowo coś innego wpadnie Wam w oko.
mamsza

Następna strona

Powrót do Forum otwarte