Wyszukiwanie zaawansowane »

Nietypowe prezenty - co o nich sądzicie?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Nietypowe prezenty - co o nich sądzicie?

Postprzez klentin » Cz maja 23, 2019 10:55 am

Zależy od solenizanta, jeśli wiemy, że będzie się śmiał z tego typu prezentu, to czemu nie
klentin

Postprzez magda w » N maja 26, 2019 7:24 am

Owszem jak ktoś ma poczucie humoru to można sobie pozwolić na jakiś zabawny prezent, ale nie zawsze własnie można. W przypadku mojej mamy to nawet nie wypada mi czegoś takiego szukać. Przede wszystkim dlatego, że należy się jej szacunek i chyba zdecyduję sie na zakup tego baristy express od sage z superwnetrze.pl. Sprzęt świetny jakościowo, niedrogi nawet jak na tak dobrą markę, łatwy w obsłudze, a jej od dawna marzy się ekspres więc nareszcie będzie miała, a tak kawa, którą dodają gratisowo będzie miłym dodatkiem. Tak zrobię i nie będę się nawet dłużej zastanawiać.
magda w

Postprzez WacusieKK » N maja 26, 2019 9:43 am

Moim zdaniem takie prezenty są naprawdę dobrym pomysłem :)
WacusieKK

Postprzez Martazosiedla » Śr maja 29, 2019 11:30 am

Zastanawiam się nad zakupem prezentudla męża na urodziny. Jest wielkim fanem kawy,zna się na niej,potrafi odróznić rodzaje. Zastanawiam się czy warto kupić kawiarkę ? Myślałam o tych z home&you https://home-you.com/pl/kuchnia/kawa-herbata/kawiarki Co sądzicie?
Martazosiedla

Postprzez kwiatuszeczek889 » Pt cze 14, 2019 7:10 pm

Czy imieniny, czy urodziny, czy rocznica ślubu, czy inna okazja zawsze sprawdzą się wtedy kwiaty. Piękne wiązanki z różami, krokusami, hiacyntami czy gerberami czy innymi kwiatami. Opcji jest naprawdę wiele na stworzenia niezwykłej kompozycji kwiatowej. Można ją stworzyć jako tradycyjny bukiet, a można pomyśleć nad koszem wypełnionym kwiatami. W tym kierunku możecie się zgłosić do https://kwiatowadostawa.pl/pl/i/kwiaciarnia-szczecin/20 ponieważ to specjaliści od kwiatowych kompozycji.
kwiatuszeczek889

Postprzez kajka » So cze 15, 2019 5:17 pm

Jest to fajna sprawa, na dzień mamy kupiłam swojej mamie Kavę Kavę ze sklepu www.kavasklep.com , jest to napój mający podobne działanie do kawy i alkoholu, odpręża, pomaga się zrelaksować oraz rozluźnić, jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia i od niedawna legalna w Polsce.
kajka

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte