Wyszukiwanie zaawansowane »

Prośba do mam dzieci do 2 rż. o wypełnienie ankiety

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Prośba do mam dzieci do 2 rż. o wypełnienie ankiety

Postprzez login... » Pn lip 01, 2019 10:12 pm

Szanowne Panie! Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich mam dzieci do 2. roku życia o wypełnienie mojej ankiety do pracy licencjackiej. Temat dotyczy diet wegetariańskich w czasie ciąży i karmienia piersią, ale aktualnie potrzebuję odpowiedzi przede wszystkim od kobiet jedzących mięso. Wypełnienie kwestionariusza nie powinno zająć dłużej niż 10 minut a każda uzyskana odpowiedź przybliża mnie do celu jakim jest uzyskanie dyplomu dietetyka :). Z góry dziękuję za poświęcony czas!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJ0T2Nn2jEAfTf-y-ts-BSSQiEyrZ0yQOD6iemwBMcnMkbAg/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR3QId_LHFTp9AJy7AwwtaI2Nb6ZK20MgFYGHUppqn4Se3uGhpv52tbQMno
login...

Re: Prośba do mam dzieci do 2 rż. o wypełnienie ankiety

Postprzez valbauman » Pn paź 12, 2020 4:56 pm

login... napisał(a):Szanowne Panie! Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich mam dzieci do 2. roku życia o wypełnienie mojej ankiety do pracy licencjackiej. Temat dotyczy diet wegetariańskich w czasie ciąży i karmienia piersią, ale aktualnie potrzebuję odpowiedzi przede wszystkim od kobiet jedzących mięso. Wypełnienie kwestionariusza nie powinno zająć dłużej niż 10 minut a każda uzyskana odpowiedź przybliża mnie do celu jakim jest uzyskanie dyplomu dietetyka :). Z góry dziękuję za poświęcony czas! steamdb free games

Ja nie zaprzątam sobie głowy takimi sprawami

Ostatnio przesunięty w górę Pn paź 12, 2020 4:56 pm przez: Anonymous.
valbauman

Powrót do Forum otwarte