Wyszukiwanie zaawansowane »

bolą mnie nogi

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

bolą mnie nogi

Postprzez rakijka » Pt cze 07, 2019 5:39 pm

cczesto bolą mnie nogi, mam pracę stojącą jestem fryzjerką i zaczyna to dla mnie być powazny problem, nie mam możliwości żeby na siedząco pracować
rakijka

Re: bolą mnie nogi

Postprzez lori » Śr cze 12, 2019 10:14 pm

No faktycznie sytuacja nieciekawa, moja mama na nogi mi poleciła maxi3vena bo mnie też ostatnio często bolały, w nocy łapały mnie skurcze, chociaż pracę to mam odwrotna, bo siedzącą. To mogą być problemy z krążeniem, spróbuj brać przez kilka tygodni, ja po takim czasie zauważyłam sporą rożnicę.
lori

Postprzez miksami » Cz cze 13, 2019 11:35 am

To też coś z krążeniem może być, lepiej się wybrać do specjalisty od żył tzn. flebologa. Bardzo dobrych specjalistów ma klinika flebologii, byłam u nich na usg dopper. To badanie podobne do zwykłego usg tylko obejmuje żyły i tętnice. Nie boli, nie jest jakieś inwazyjne a pozwala określić co może być przyczyną bólu. W tej klinice też przeprowadzają zabiegi na żylaki.
miksami

Postprzez KasiuniaW32 » N cze 16, 2019 8:59 pm

rakijka napisał(a):cczesto bolą mnie nogi, mam pracę stojącą jestem fryzjerką i zaczyna to dla mnie być powazny problem, nie mam możliwości żeby na siedząco pracować

Nie ma co czekać, bo napewno nie bedzie lepiej tylko gorzej. Ja tez pracuje na stojąco , czesto spedzam sporo czasu w samochodzie i tez miałam podeobne objawy jak ty. Zdecydowałam sie na wizyte u flebologa i to był dobry wybór. Lekarz zlecił diagnostyke - zbadał żyły, zalecił zabieg laseroterapii.
KasiuniaW32

Powrót do Forum otwarte