Wyszukiwanie zaawansowane »

Brak pomysłu - dzień ojca

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Brak pomysłu - dzień ojca

Postprzez kebzun » Pt cze 07, 2019 6:56 pm

Czy wy też macie taki problem z zakupieniem jakiegoś prezentu dla ojca? Dla mnie to tragedia, głównie dlatego, że większość czasu spędza on w pracy, nie ma zbyt wielu zainteresowań, więc ciężko jest dobrać coś pod jego hobby. Macie jakieś uniwersalne pomysły?
kebzun

Re: Brak pomysłu - dzień ojca

Postprzez ciki » So cze 08, 2019 11:16 pm

W takim razie może coś powiązanego właśnie z pracą? Jest wiele fajnych koszulek, które z całą pewnością sprawdzą się idealnie i możesz śmiało o nich pomyśleć. Koszulki są fajnymi pomysłami prezentowymi na każdą okazję.
ciki

Postprzez kebzun » Pt cze 14, 2019 12:04 pm

No warto nad tym pomyśleć i będę brała chyba koszulkę. Zwłaszcza, że zostało już niewiele czasu, a ja nie mam lepszych pomysłów. Ciekawi mnie jeszcze jednak to ile trzeba dać za porządnie wykonaną koszulkę i czy to gdzie zostanie kupiona ma w ogóle znaczenie, czy jednak nie?
kebzun

Postprzez ciki » Pn cze 17, 2019 9:20 am

To w którym sklepie kupisz koszulkę ma kluczowe znaczenie, bo jakość znacznie potrafi się różnić. Tak więc kupując w jakimś tandetnym sklepie nie licz, że koszulka na dzień ojca posłuży przez jakiś dłuższy czas. Dlatego jeżeli chcesz, żeby prezent na dzień ojca był udany, to możesz zastanowić się nad wyborem czegoś z ich sklepu https://yourbestshirts.pl/prezent-na-dz ... 92772.html
ciki

Postprzez karolinkaa » Wt cze 18, 2019 3:24 pm

zabieram swojego na lot w tunelu aerodynamicznym w Lesznie, a co trochę szaleństwa należy się każdemu.
karolinkaa

Postprzez mamutka » Pn cze 24, 2019 9:01 am

Ja to nie miałam żadnego problemu z zakupem prezentu dla mojego ojca, wiem doskonale to co lubi i też to jemu właśnie postanowiłam zakupić. Też tak dla odmiany zamówiłam kilka śmiesznych elementów dekoracyjnych z https://godanparty.pl/ , głównie balony i takie śmieszy kran barmański do butelek, super sprawa
mamutka

Postprzez Jakub21 » Pn cze 24, 2019 9:17 am

A może na Prezent zabierz go na ryby na grzyby albo gdzie lubi żeby spędził trochę czasu z wami.
Jakub21

Postprzez pumkaz » So lip 06, 2019 1:16 pm

Koszulka z nadrukiem kucharskim https://koszulkowy.pl/135-kucharze bardzo spodobała się mojemu tacie, lubi gotować i to dlatego wybrałam właśnie ją, jest z super miękkiego materiału i druk trzyma się długi czas
pumkaz

Postprzez olinek01 » Wt lip 09, 2019 8:50 am

To może warto mu podpowiedzieć, jakie może być jego hobby. Poszukać czegoś, co go zainteresuje. Zawsze warto mieć jakieś hobby, by mieć co robić np. w dzień wolny od pracy. U nas już od dłuższego czasu na tapecie jest modelarstwo. Bardzo fajny sposób na spędzanie wolnego czasu z całą rodziną. Co ważne, nie jest to też drogie hobby. Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać materiałów do budowy modeli, bo w dużo korzystniejszej cenie można znaleźć je online. Spróbuj, może akurat się uda. :)
olinek01

Postprzez polaR » So lip 20, 2019 6:50 am

To bardzo dobry kierunek do wyboru prezenty. Zainteresowania danej osoby zawsze się sprawdzają. Ja bynajmniej swojemu tak w tym roku szukała i wybrałam na superwnetrze.pl kila akcesoriów powiedzmy barmańskich marki zack. Między innymi zatyczki do wina i szampana, szczypce do lodu, a także super korkociąg. Prezent bardzo mu sie spodobał, zwłaszcza te zatyczki.

Ostatnio przesunięty w górę So lip 20, 2019 6:50 am przez: Anonymous.
polaR

Powrót do Forum otwarte