Strona 1 z 1

Skup aut

PostNapisane: Cz cze 13, 2019 5:22 am
przez Majka567
Bardzo proszę, polećcie mi jakiś dobry i szybki skup aut Wrocław, najlepiej taki, który odbiera samochody od klientów. Korzystaliście kiedyś z tego rodzaju usług? Na co zwrócić uwagę?

Re: Skup aut

PostNapisane: N lip 21, 2019 6:08 am
przez monikabert90
Ja mogę polecić Ci bardzo dobry i uczciwy skup aut Wyszków, z którego ofertą możesz zapoznać się na stronie https://skupaut.waw.pl/skup-aut-wyszkow/. Wycena jest tam naprawdę szybka, profesjonalna i co najważniejsze - uczciwa. A gotówkę jeszcze tego samego dnia możesz otrzymać do ręki ;)

Re: Skup aut

PostNapisane: Pt wrz 13, 2019 6:22 am
przez login...
Ja polecam skup samochodów z Radostowic, skupują i złomują auta, kontakt do nich na stronie http://recykling-radostowice.pl. Oferują ceny wyższe niż lokalne auto złomy, mają sporo ogłoszeń w internecie, napotkałem strone http://auto-handel-skup.pl gdzie właśnie odezwał się konsultant z ich firmy. Działają w kompleskowo, a laweta pod domem jest za darmo.

Re: Skup aut

PostNapisane: Wt wrz 17, 2019 12:32 pm
przez kebzun
Skup aut Poznań https://moto-home.pl/ zajmuje się od kilku lat skupem samochodów, pracują na ternie Wielkopolski, ja osobiście jestem zadowolona z ceny jaką od nich uzyskałam za auto

Re: Skup aut

PostNapisane: Cz paź 10, 2019 1:14 am
przez ciki
Jeśli jesteś z Wielkopolski polecam skup aut Poznań http://www.skupautpoznan.pl/ działają na rynku już kilka lat i mają super oferty, które zadowolą moim zdaniem każdego