Strona 1 z 1

dom

PostNapisane: Śr cze 19, 2019 6:34 pm
przez Astelithien
Hej. W jakim mieście według Was najlepiej kupić dom? Jakieś propozycje? wiele osób polecało mi https://osiedlesielanka.pl/sosnowiec/mieszkania wydaje się być to świetna opcja

Re: dom

PostNapisane: Cz cze 20, 2019 11:28 am
przez Azamag1
Moim zdaniem dom najlepiej wybudować poza granicami miasta. Wówczas masz większy spokój i kontakt z przyrodą, a gdy zatęsknisz za gwarem miasta wystarczy wsiąść w auto i w kilka minut tam dotrzeć. A koło jakiego miasta to już Twoja decyzja gdyż sam znasz siebie najlepiej i wiesz czego będziesz potrzebował. Bardziej zastanawiałabym sie jaki dom wybudować. Chcąc przeprowadzić się dość szybko postawiłabym na dom drewniany z bala w opcji pod klucz http://www.naturekodom.pl/domy-pod-klucz. ich budowa trwa zaledwie trzy miesiące, a do tego zyskujemy dom wytrzymały i trwały, a do tego ekologiczny.

Re: dom

PostNapisane: Pt cze 21, 2019 10:54 am
przez weper
Hej a ma ktoś z was może jakieś sprawdzone rozwiązania jeżeli chodzi o oszczędzanie w domu? Myślicie, że zmiana operatora energii elektrycznej może coś pomóc? Na https://www.enea.pl/pl/dladomu/oferty-dla-domu/strefy_godzinowe_dla_domu ostatno widziałem ciekawą ofertę i zastanawiam się czy tego nie wybrać, co sądzicie?