Wyszukiwanie zaawansowane »

Co sądzicie o środkach na potencję?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Co sądzicie o środkach na potencję?

Postprzez Mati4 » So lip 13, 2019 5:37 pm

Cop sądzicie o tego rodzaju środkach na potencję, jak powiedzmy IQman?
Mati4

Re: Co sądzicie o środkach na potencję?

Postprzez jarosłąwE » So lip 13, 2019 5:42 pm

Mati4 napisał(a):Cop sądzicie o tego rodzaju środkach na potencję, jak powiedzmy IQman?

Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających erekcję, jakie są obecnie dostępne na rynku
jarosłąwE

Postprzez Dariusz34 » Śr sie 14, 2019 9:46 pm

Ja zdecydowałem sie na zastosownaie IQman i nie żałuję tego kroku, moim zdaniem to jeden z najlepszych tego rodzaju środków
Dariusz34

Postprzez Mateusz22 » Cz paź 10, 2019 8:32 am

Moim zdaniem nie ma łatwiejszego sposobu na powrót do pełnej formy, jeżeli chodzi o seks, jka zastosowanie IQman
Mateusz22

Postprzez malinkaaa89 » Cz paź 24, 2019 1:02 am

Nie mam nic przeciwko środkom na potencje, ale też uważam je za ostateczność. Jestem zdania, że najpierw należy spróbować innych rzeczy a dopiero, gdy później środków na potencje, gdy nasze działania zawiodą. Zastanawiacie się co mam na myśli pisząc inne rzeczy? Otóż mam na myśli wszelkiego rodzaju urozmaicenia życia seksualnego, gadżety erotyczne, smakowe lubrykanty, nowe pozycje seksualne. Np. moja partnerka uwielbia smakowy lubrykant, o kórym dowiedziałam sie z tego artykułu https://rozkoszna.pl/system-jo-lubrykan ... -recenzja/ i który znacząco zmienił nasz seks. Taka mała rzecz, a tak wiele może zmienić.
malinkaaa89

Powrót do Forum otwarte