Strona 1 z 2

Co sądzicie o środkach na potencję?

PostNapisane: So lip 13, 2019 5:37 pm
przez Mati4
Cop sądzicie o tego rodzaju środkach na potencję, jak powiedzmy IQman?

Re: Co sądzicie o środkach na potencję?

PostNapisane: So lip 13, 2019 5:42 pm
przez jarosłąwE
Mati4 napisał(a):Cop sądzicie o tego rodzaju środkach na potencję, jak powiedzmy IQman?

Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających erekcję, jakie są obecnie dostępne na rynku

Re: Co sądzicie o środkach na potencję?

PostNapisane: Śr sie 14, 2019 9:46 pm
przez Dariusz34
Ja zdecydowałem sie na zastosownaie IQman i nie żałuję tego kroku, moim zdaniem to jeden z najlepszych tego rodzaju środków

Re: Co sądzicie o środkach na potencję?

PostNapisane: Cz paź 10, 2019 8:32 am
przez Mateusz22
Moim zdaniem nie ma łatwiejszego sposobu na powrót do pełnej formy, jeżeli chodzi o seks, jka zastosowanie IQman

Re: Co sądzicie o środkach na potencję?

PostNapisane: Cz paź 24, 2019 1:02 am
przez malinkaaa89
Nie mam nic przeciwko środkom na potencje, ale też uważam je za ostateczność. Jestem zdania, że najpierw należy spróbować innych rzeczy a dopiero, gdy później środków na potencje, gdy nasze działania zawiodą. Zastanawiacie się co mam na myśli pisząc inne rzeczy? Otóż mam na myśli wszelkiego rodzaju urozmaicenia życia seksualnego, gadżety erotyczne, smakowe lubrykanty, nowe pozycje seksualne. Np. moja partnerka uwielbia smakowy lubrykant, o kórym dowiedziałam sie z tego artykułu https://rozkoszna.pl/system-jo-lubrykan ... -recenzja/ i który znacząco zmienił nasz seks. Taka mała rzecz, a tak wiele może zmienić.

Re: Co sądzicie o środkach na potencję?

PostNapisane: Pn mar 23, 2020 12:08 pm
przez czekoladowamilka
Wszystko jest dla ludzi. Takie środki mogą pomóc gdy wszystko inne zawiedzie. Ja na początek postawiłabym na gadżety erotyczne, feromony, suplementy dla mężczyzn z swiat-doznan.pl a jeśli to wszystko zawiedzie wtedy środki na potencję mogą pomóc. Warto też udać się do seksuologa.

Re: Co sądzicie o środkach na potencję?

PostNapisane: N mar 29, 2020 9:16 pm
przez 62miko
Ja jestem za. Jeśli nie ma innego wyjścia to powinno się korzystać z takich srodków. Poza tym jestem za stosowaniem feromonów np. z świat-lovedesire.pl, które wzbudzają pożądanie i sprawiają, ze seks jest intensywniejszy. Wszystko jest dla ludzi i nie ma sensu z tego rezygnować jeśli może pomoc.

Re: Co sądzicie o środkach na potencję?

PostNapisane: Cz kwi 09, 2020 9:06 am
przez MariaMarianna
Czasami wystarczy trochę podkręcić atmosferę w łózku, jakieś fajne dodatki typu nasutniki https://lovita.pl/collections/nasutniki-i-naklejki to naprawdę potrafi dużo pomoc!

Re: Co sądzicie o środkach na potencję?

PostNapisane: Pt kwi 17, 2020 7:40 pm
przez Gwenn
Niestety jeżeli chodzi o takie produkty, nie bardzo mogę pomóc. Chociaż jednak osobiście zamiast sięgnąć po tego typu środki, spróbowałbym podgrzać atmosferę w sypialni, wybierając jakieś fajne gadżety z https://sexshop112.pl/ . Jeżeli to nie pomoże, a szczera rozmowa nie ujawni podłoża problemu, faktycznie może trzeba będzie sięgnąć po jakąś tabletkę.

Re: Co sądzicie o środkach na potencję?

PostNapisane: Wt maja 26, 2020 1:24 pm
przez ramons
Według mnie takie środki to nic złego i warto jest z nihc korzystać. Sam ostatnio na https://www.bielsko.info/22923-niebieska-pigulka-na-potencje-kiedy-moze-nam-pomoc-a-kiedy-nie znalazłem wiele ciekawych porad odnośnie viagry, co o tym sądzicie?