Wyszukiwanie zaawansowane »

Kredyt na samochód

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Kredyt na samochód

Postprzez Daria29 » So lip 27, 2019 2:31 am

W zaiązku z powiększeniem się rodziny planuję zakup większego samochodu. Waham się pomiędzy starszy za gotówkę czy młodszy przy częściowym finansowaniu poprzez kredyt na samochód. Co byście poradzili? W ogóle jeżeli kredyt to jaki najlepiej wybrać? Co na przykład powiecie na temat ofert prezentowanych przez https://kredytolog.com/szybki-kredyt-sa ... ternet.php
Daria29

Re: Kredyt na samochód

Postprzez evita » Wt lip 30, 2019 12:24 pm

Na pewno lepiej kredyt samochodowy niż gotówkowy.
evita

Postprzez ADamek51g » Wt lip 30, 2019 12:48 pm

Myślę, że to dobry pomysł wziąć kredyt na samochód.
ADamek51g

Postprzez Viscount » Wt sie 06, 2019 11:46 pm

W przypadku kredytu na samochód to najlepiej wybrać dobry kredyt samochodowy kalkulato, który wyliczy nam ratę. Dzięki czemu będzie łatwo i szybko można podjąć decyzję, czy warto decydować się na takie auto. Osobiście polecam Toyota Bank i ten kalkulator https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/of ... alkulator/
Viscount

Postprzez ZenonNer » Śr sie 07, 2019 7:06 am

Moim zdaniem nie ma nic złego w załatwieniu sobie kredytu na samochód. Sam tak zrobiłem. Inaczej na pewno nie byłoby mnie stać na jakikolwiek nowy samochód z salonu :)
ZenonNer

Postprzez marzenka.o » Wt sie 13, 2019 6:23 am

Czasami od kredytu samochodowego bardziej opłaci się gotówkowy. W serwisie ktory.pl znajdziecie artykuł opisujący, który bank może przyznać wam najlepszy kredyt. Myślę, że warto zacząć od zapoznania się z tym tekstem.
marzenka.o

Postprzez Mirage » Wt sie 13, 2019 6:50 am

Najlepiej się nad tym dobrze zastanowić i przejrzeć oferty banków, nie pożyczałabym pieniędzy z niesprawdzonych miejsc. Warto też nieco poczekać i pozbierać nieco oszczędności.
Mirage

Postprzez milla » Wt sie 13, 2019 11:44 am

Chcesz kupić auto i potrzebny jest Ci kredyt? Nie wiesz jednak, na jaki postawić? Sprawdź tutaj, jakie są możliwości. Dzisiaj zdobycie finansowania takich zakupów wbrew pozorom wcale nie jest trudne.
milla

Postprzez gosiaczek.89 » Wt sie 13, 2019 1:15 pm

jeśli samochód jest potrzebny na już, a nie mamy gotówki, żeby kupić jakieś godne uwagi auto to zdecydowanie kredyt będzie dobrym pomysłem. Oczywiście też nie warto pchać się w zobowiązania na kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy, bo przecież i takie auta są. Już za kilka, kilkanaście tysięcy można kupić dobre auto i wcale nie będzie trzeba do niego wiele dokładać, przynajmniej na samym początku, bo potem wiadomo, że te koszty jednak rosną
gosiaczek.89

Postprzez Strelka » Wt sie 20, 2019 10:26 am

Planujecie kupno nowego samochodu? Jeżeli tak to zajrzyjcie sobie na stronkę http://www.ursyncar.pl Znajdziecie tu salon Forda, gdzie będziecie mogli zarówno znaleźć sporą ofertę nowych samochodów, a także i używane auta. Zainteresujcie się ich propozycjami.
Strelka

Następna strona

Powrót do Forum otwarte