Wyszukiwanie zaawansowane »

Alergia na mleko krowie - objawy

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Alergia na mleko krowie - objawy

Postprzez login... » Pt wrz 06, 2019 12:26 am

Hej, czy Wasze dziecko miało "książkowe" objawy alergii na mleko krowie? Takie jak tu wymienione https://www.nutramigen.pl/o-alergii-na-mleko/co-to-jest-alergia-na-mleko/objawy? Po czym poznaliście, że to może być alergia i jak przebiegała diagnostyka?
login...

Re: Alergia na mleko krowie - objawy

Postprzez monikaq » Wt wrz 17, 2019 3:11 pm

U nas objawy były "książkowe". Lekarz zasugerował nam zmianę mleka na bezglutenowy preparat zbożowy Bebilon Alerlac i wszystkie objawy ustąpiły. Jeśli Cię to interesuje, to mogę podpowiedzieć, że w stacjonarnych aptekach DOZ kupisz produkty Bebilon w cenach internetowych. Produkt masz od ręki, bez oczekiwania i w dobrej cenie.
monikaq

Postprzez Kika11 » Śr paź 09, 2019 10:23 am

Koleżanka od niedawna używa mleka Bebilon Prosyneo HA jest dla uczuleniowców i nie podrażnia układu pokarmowego. Dzidzius jest spokojny i przesypia noce
Kika11

Postprzez winra » Wt cze 16, 2020 10:07 am

Również borykałam się z problemem alergii ale udało mi się to zwalczyć po zakupie specjalnego mleka na https://www.bee.pl/11743-nabial-i-zamienniki. Niestety ale nie umiałam obejść się bez mleka, dobrze że powstało coś takiego jak zamiennik.
winra

Postprzez Loszteniewski » N lip 05, 2020 11:39 pm

Na pewno jakiś ból brzucha będzie przy takiej alergii występował :)
Loszteniewski

Postprzez ewunsia » Wt lip 07, 2020 5:49 pm

Kika11 napisał(a):Koleżanka od niedawna używa mleka Bebilon Prosyneo HA jest dla uczuleniowców i nie podrażnia układu pokarmowego. Dzidzius jest spokojny i przesypia noce

ile mniej wiecej ten bebilon kosztuje? Pediatra nam to mleko polecił i rozglądam się gdzie kupić od ręki, bo na razie jeszcze poprzednie mleko ma pić przez kilka dni.
ewunsia

Postprzez login... » Pt lip 10, 2020 8:40 am

login... napisał(a):Hej, czy Wasze dziecko miało "książkowe" objawy alergii na mleko krowie? Takie jak tu wymienione https://www.nutramigen.pl/o-alergii-na-mleko/co-to-jest-alergia-na-mleko/objawy? Po czym poznaliście, że to może być alergia i jak przebiegała diagnostyka? free resume examples

Troszke pozno.U mojej corci wykryto w 9 miesiacu ale problemy byly wczesniej,na poczatku zaparcia,bole brzuszka,a potem sucha skora,katar i kaszel po kazdej butli mleka..
login...

Postprzez esensja3 » Wt lip 21, 2020 3:16 pm

ewunsia napisał(a):
Kika11 napisał(a):Koleżanka od niedawna używa mleka Bebilon Prosyneo HA jest dla uczuleniowców i nie podrażnia układu pokarmowego. Dzidzius jest spokojny i przesypia noce

ile mniej wiecej ten bebilon kosztuje? Pediatra nam to mleko polecił i rozglądam się gdzie kupić od ręki, bo na razie jeszcze poprzednie mleko ma pić przez kilka dni.

w DOZie znajdziesz za coś koło 34 zł z groszami, cena zbliżona do tej co mają na stronie, stacjonarnie to tylko u nich kupuję
esensja3

Powrót do Forum otwarte