Wyszukiwanie zaawansowane »

Meble dla dziecka

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Meble dla dziecka

Postprzez mamaleny » Pt sie 09, 2019 12:28 pm

Hej własnie urządzamy pokój naszej małej księżniczki. Byłam w kilku sklepach rozglądnąć się za meblami jednak nic ciekawego nie znalazłam. Polećcie jakieś fajne sklepy meblowe gdzie znajdę mebelki dla dziecka w dość rozsądnych cenach?
mamaleny

Re: Meble dla dziecka

Postprzez mozemam » Pt sie 09, 2019 3:52 pm

W takim przypadku zerknij na meble w sklepie https://www.wikimeble.pl/ w zakładce z meblami młodzieżowymi znajdziesz śliczne mebelki do pokoju dziewczynki. Są tam klasyczne, różowe wzory lub coś bardziej odważnego jak np. łóżeczko w trakcie karety. Naprawdę świetne!!
mozemam

Postprzez werka » Pn sie 19, 2019 9:43 am

Ja to aktualnie przymierzam się do zakupu takiego taniego biurka z szufladami, dla syna, który właśnie idzie do pierwszej klasy :)
werka

Postprzez izuniaa12 » Wt wrz 03, 2019 11:10 am

Polecam kolekcję Emma ze sklepu https://dedekids.pl/. Sama w zeszłym roku urządzałam pokój córki meblami z tego sklepu i jestem bardzo z nich zadowolona. Pokój prześlicznie się prezentuje córka też jest zadowolona.
izuniaa12

Postprzez judytaK » Wt wrz 03, 2019 11:13 am

My też mamy łózko z kolekcji Emma również zamawiałam na dedekids i teraz planujemy jeszcze dokupić szafę, biurko oraz komodę również kolekcji Emma. Meble bardzo wytrzymałe dla dzieci i niedrogie.
judytaK

Postprzez mamaleny » Wt wrz 03, 2019 11:15 am

Dzięki za opinie przeglądnęłam wszystkie sklepu które tutaj polecacie jednak tak jak tutaj piszą osoby wyżej w oko wpadły mi meble ze sklepu dedekids. Szukałam stacjonarnie również ale nic ciekawego nie znalazłam, a meble robione na wymiar są bardzo drogie niestety:(
mamaleny

Postprzez izuniaa12 » Wt wrz 03, 2019 11:16 am

mamaleny napisał(a):Dzięki za opinie przeglądnęłam wszystkie sklepu które tutaj polecacie jednak tak jak tutaj piszą osoby wyżej w oko wpadły mi meble ze sklepu dedekids. Szukałam stacjonarnie również ale nic ciekawego nie znalazłam, a meble robione na wymiar są bardzo drogie niestety:(

Nie znajdziesz chyba nic lepszego, a z tych mebli o których mowa będziesz zadowolona.
izuniaa12

Powrót do Forum otwarte