Wyszukiwanie zaawansowane »

Kosmetyki Annabis dla dzieci

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Kosmetyki Annabis dla dzieci

Postprzez mamaleny » Wt wrz 10, 2019 8:45 am

Hej czy ktoś testował kosmetyki na bazie olejku konopnego dla dzieci. Głównie chodzi mi o nawilżanie skóry maluszka takim olejkiem konopnym. Czytałam jakiś czas temu że naprawdę jest to dużo zdrowsze niż balsamy czy też oliwki.
mamaleny

Re: Kosmetyki Annabis dla dzieci

Postprzez maciejus777 » Śr wrz 11, 2019 7:24 pm

Ja ze swojej strony polecę stronę internetową http://twoje-okna.com/kujawsko-pomorskie
maciejus777

Postprzez mamajagody » Śr wrz 11, 2019 9:18 pm

Używam bardzo często olejków konopnych do nawilżania ciała maluszka. Moja córka bardzo często po oliwkach miała wysypki czy tez inne zaczerwienienia na skórze, a teraz odkąd kupujemy na konopieizdrowie.pl olejki problemy same sie rozwiązały.
mamajagody

Postprzez kasia61 » Wt wrz 17, 2019 10:12 am

Ja również bardzo polecam kosmetyki na bazie olejków konopnych, ale wiadomo że trzeba je kupować w sprawdzonych sklepach. Konopieizdrowie.pl ja również ze swojej strony jak najbardziej polecam mają bardzo dobrej jakości sprawdzony towar. U nas w domu też coraz częściej goszczą kosmatyki konopne.
kasia61

Postprzez izuniaa12 » Wt wrz 17, 2019 10:22 am

U nas ten żel pod prysznic https://konopieizdrowie.pl/pl/p/Bodycan ... -250ml/335 cieszy się sporym zainteresowaniem. Moja córka 3 letnia go uwielbia i dodatkowo zauważyłam że skóra jest dużo bardziej nawilżona po tym balsamie.
izuniaa12

Postprzez mamaleny » Wt wrz 17, 2019 10:26 am

Dzięki za odpowiedzi, właśnie przeglądam asortyment sklepu konopieizdrowie.pl zamówię sobie jak i dzieciom te żele pod prysznic, oraz olejki.
mamaleny

Powrót do Forum otwarte