Wyszukiwanie zaawansowane »

Nadwaga po ciąży

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Nadwaga po ciąży

Postprzez Magdalena29 » Śr wrz 11, 2019 8:57 pm

Możecie podać jakiś skuteczny sposób? Przeszkadza mi to co zostało, mam też obawy, że partner mówi że jemu nic nie przeszkadza, ale prawda jest inna. Boję sie, ze sobie znajdzie szczuplejszą i ładniejszą...
Magdalena29

Re: Nadwaga po ciąży

Postprzez login... » Śr wrz 11, 2019 9:04 pm

Moja koleżanka brała jakieś tabletki Slimunox czy coś w tym stylu, i bodaj 3-4 miesiące i figurę ma super. Ale jak ja spotkam to dopytam się dokładnie
login...

Postprzez JoannaD » Śr wrz 11, 2019 9:08 pm

Ja stosowałam Foreverslim ,ale nie po ciąży, ale by zrzucić zbędne kilogramy...
JoannaD

Postprzez AnnaW22 » Śr wrz 11, 2019 9:14 pm

Ja w pewnym momencie swojego życia przytyłam i nie była to "wina" ciązy... Zajadałam stres. Efekt prawie 10 kg w bioderkach... Do normalności pomógł mi wrócić Slimunox
AnnaW22

Postprzez DagmaraTF » Śr wrz 11, 2019 9:17 pm

Ja miałąm prawie 20 kg nadwagi po ciąży. Dodatkowo zostawił mnie mąż, bo wyglądam jak wieloryb a on nie zamierza zmuszać się do spania w jednym łózku ze mną, jak się mnie brzydzi. Do tego dwójka małych wrzeszczących dzieci. I wymiksował się z układu... Nie mniej u mnie waga spadała początkowo przez nerwy. Później zaczęłam zajadać stres i zaczęłam tyć. Jak doszłam do siebie, to zaczęłam stosować środek o nazwie Slimunox.Okazał się skuteczny
DagmaraTF

Postprzez Mirka23 » Śr wrz 11, 2019 9:42 pm

Pamiętajcie tylko,że odchudzanie nie powinno kolidować z karmieniem...
Mirka23

Postprzez LilkaJK » Śr wrz 11, 2019 9:44 pm

Ja akurat stosowałam Foreverslim.Do tego i dieta i ćwiczenia... Ale połączenie wszystkiego dało odpowiedni efekt, po 3 miesiącach moja waga była taka jak przed ciążą...A co do tabletek, to kupiłam je na oficjalnej stronie dystrybutora http://promoslim.pl
LilkaJK

Postprzez Roxi22 » Śr wrz 11, 2019 9:47 pm

Moim zdaniem też, jeżeli ktoś ma problemy z pozbyciem się nadwagi i ciężko jest mu się odchudzać, to rozwiązanie w postaci Foreverslim jest optymalne
Roxi22

Postprzez login... » Śr wrz 11, 2019 9:50 pm

Ja akurat mam ten plus,że obecnie (ponad pół roku przed porodem) zaczęła się odchudzać siostra, która rodziła dwa lata temu. Ona zastosowała dietę plus foreverslim.Do swojej wagi wróciła po 3 miesiącach... Więc jak skończę karmić i będe miała nadal problemy z wagą, co bardzo prawdopodobne, to pójdę jej śladem
login...

Postprzez AlinaJ1 » Śr wrz 11, 2019 9:51 pm

Ja też stosowałam Foreverslim, w moim przypadku waga spadła o 14 kg. I to wszystko w 3 miesiące. Z tym iż ja nie kupowałam go na żadnej stronie producenta czy dystrybutora, ale na Allegro
AlinaJ1

Następna strona

Powrót do Forum otwarte