Wyszukiwanie zaawansowane »

Nadwaga po ciąży

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Nadwaga po ciąży

Postprzez OlgaT » Śr wrz 11, 2019 9:55 pm

Mi koleżanka poleciła zastosowanie Slimunox. Zrobiłam tak jak ona powiedziała i jestem bardzo zadowolona. Do swojej wagi wróciłam już w 3 miesiace
OlgaT

Postprzez RenataRT » Śr wrz 11, 2019 9:57 pm

U mnie super efekt dało zastosowanie Slimunox. Do swojej wagi wróciłam w ledwie 3 miesiące. Ale jeżeli chcecie szczegóły to polecam zapoznanie się z informacjami na stronie http://slimunox.net
RenataRT

Postprzez BogdaFG » Śr wrz 11, 2019 9:58 pm

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i nie żałuję tej decyzji
BogdaFG

Postprzez DorotaC » Śr wrz 11, 2019 10:00 pm

Moim zdaniem nie ma obencie lepszego środka jak Slimunox. Mi w każdym razie powrót do wagi jaką miałam przed ciążą zajął tylko 3 miesiące
DorotaC

Postprzez Matylda22y » Śr wrz 11, 2019 10:04 pm

Moje doświadczenie z Slimunox uważam za bardzo udane.Cała kuracja skończyła się 13 kg spadkiem wagi co dla mnie jest bardzo dużym sukcesem.Jeżeli chcecie się odchudzać to nie ma na co czekać.Regularne branie tabletek i odpowiednia dieta i pełen sukces gwarantowany.
Matylda22y

Postprzez Marcelina33 » Śr wrz 11, 2019 10:18 pm

U mnie super efekt dao zastosowanie Slimunox. Wreszcie trafiłam na środek, który faktycznie pomógł mi pozbyć się nadwagi. Nawet nie wiecie jakie to szczęście, być znow szczupłą
Marcelina33

Postprzez HonorataT3 » Śr wrz 11, 2019 10:19 pm

Ja właśnie zaczęłam stosować Foreverslim, Wcześniej w ten sposób odchudzała się po ciązy moja kuzynka, skutecznie, wiec teraz kupiłam ja
HonorataT3

Postprzez JoannaBR » Śr wrz 11, 2019 10:22 pm

Ja tak jak moja siostra zastosowałam Foreverslim. Trzy miesiace i po problemie. Jak byście były zaienteresowane, to polecam sklep http://promoslim.pl - pełna profeska jeżeli chodzi o obslugę
JoannaBR

Postprzez Monika34 » Śr wrz 11, 2019 10:24 pm

Nie wiem jak wam, ale ja zastosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z tego co uzyskałam. W 3 miesiące pozbyłam się calej nadwagi.
Monika34

Postprzez Aleksandra28 » Śr wrz 11, 2019 10:26 pm

Mi bardzo pomofło zastosowanie Foreverslim. Zresdzta w tem sam sposóbo do wagi jaka miała przed ciążą wracała i moja siostra rodząca dwa lata wczęsniej i nasza kuzynka (praktycznie rodziła w tym samym czasie co siostra)
Aleksandra28

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte