Wyszukiwanie zaawansowane »

Co sądzicie o Foreverslim?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Co sądzicie o Foreverslim?

Postprzez Kate40 » N wrz 15, 2019 11:17 pm

Moim zdaniem to nadal obecnie najlepszy środek wspomagający odchudzanie jaki jest dostępny na naszym rynku
Kate40

Postprzez Różyczka » N wrz 15, 2019 11:18 pm

Metod na odchudzanie jest tyle ile ludzi którzy sie odchudzają.Dla mnie skuteczna metoda było zastosowanie diety ale nie jakiejś bardzo restrykcyjnej i do tego dodatkowo tabletki Foreverslim.Nawet się nie obejrzałam jak straciłam 14 kg.Mi się udało to innym na pewno tez się uda.
Różyczka

Postprzez Estella » N wrz 15, 2019 11:19 pm

Moim zdaniem to jedne z najlepszych tabletek wspomagających odchudzanie. Sama stosowałam je przez 3 miesiace i w tym czasie udało mi sie pozbyć 12 kilo nadwagi
Estella

Postprzez CSG4 » N wrz 15, 2019 11:20 pm

Ja stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. Wreszcie pozbylam się calej nadwagi jaką mialam
CSG4

Postprzez Dorota33 » N wrz 15, 2019 11:20 pm

Moim zdaniem, patrząc na efekt jaki uzyskałam to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudznaie jakie są dostępne na naszym rynku
Dorota33

Postprzez Ronmka33 » N wrz 15, 2019 11:22 pm

A co sądzić, jak środke jest skuteczny? Ja sobie Foreverslim bardzo chwalę
Ronmka33

Postprzez Celina43 » N wrz 15, 2019 11:23 pm

Ja stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona. Kupowałam przez taka stronę http://promoslim.pl Po 3 miesiącach nie miałam nadwagi
Celina43

Postprzez MałgorzataWQ » N wrz 15, 2019 11:24 pm

Ja stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie osiągnac. W końcu sukces i pozbylam sie calej nadwagi jaką miałam
MałgorzataWQ

Postprzez Halina22 » Cz paź 10, 2019 7:11 am

Moim zdaniem to nadal jeden z wiodących środkóœ na odchudzanie. Wczęsniej stosowała go moja siostra po ciązy, teraz ja w podoibnej sytuacji. Ona wracała z pomoca Foreverslim do swojej wagi 4 miesiace (po bliźniakach), ja miesiac.

Ostatnio przesunięty w górę Cz paź 10, 2019 7:11 am przez: Anonymous.
Halina22

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte