Wyszukiwanie zaawansowane »

Skuteczne metody walki z nadwagą

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Skuteczne metody walki z nadwagą

Postprzez GrażynaW33 » Wt wrz 17, 2019 7:16 am

Podzielcie się opiniami i radami dotyczącymi skutecznych metod odchudzania... Mi w całym procesie pomagał na przykład suplement diety o nazwie ForeverSlim
GrażynaW33

Re: Skuteczne metody walki z nadwagą

Postprzez Angelika 23P » Wt wrz 17, 2019 7:20 am

Ja odchudzałam się za pomocą tego suplementu rok temu. I od tamtego czasu nie musiałąm nic robic ze swoją waga. jest idealna do dzisiaj
Angelika 23P

Postprzez MalwinaBV » Wt wrz 17, 2019 7:21 am

W moim przypadku 9 kg w 3 miesiące...oczywiście dieta, ćwiczenia i ForeverSlim
MalwinaBV

Postprzez ArkadiuszGF » Wt wrz 17, 2019 7:22 am

ForeverSlim brał mój brat ze swoją żoną. Jak na moje oko wyniki u nich super...
ArkadiuszGF

Postprzez Michalina 33 » Wt wrz 17, 2019 7:23 am

Ja dzięki Foreverslimowi schudłam aż 15 kg wynik według mnie i nie tylko super.A efekty utrzymują się do dziś
Michalina 33

Postprzez OliwiaRT » Wt wrz 17, 2019 7:24 am

Czytają wiele for internetowych Foreverslim ma na prawdę rewelacyjne opinie pomógł schudnąć wielu osobą.W moim przypadku było to aż 14 kg,z tą nadwagą męczyłam sie naprawdę długo a tu wystarczyły trzy miesiące i pozbyłam się problemu.
OliwiaRT

Postprzez kaśka » Wt wrz 17, 2019 7:24 am

Pisałam wcześniej że dla mnie nie ma skuteczniejszej metody od Foreverslimu.Na co komu nie działjące diety i nie sprawdzające się suplementy.Wystarczy trzymiesięczna kuracja z tymi tabletkami i można zgubić całą nadwagę.
kaśka

Postprzez Alicjaee » Wt wrz 17, 2019 7:25 am

Ja próbowałam różnych środków, co też widac w moich wpisach na forum, kiedyś próbowałam ziół tybeteńskich, pomogły, byłam w euforii, niestety po pół rocznym okresie waga wróciła z naddatkiem. Później próbowałam ForeverSlim, na początku rozczarowanie, nie mniej jak już waga zaczeła spadać, to było super. A co najważniejsze, minął ponad rok od tego czasu i waga nadal jest jaka była
Alicjaee

Postprzez Bogusiad » Wt wrz 17, 2019 7:26 am

Ja też stosowąłam ForeverSlim, w przeciwieństwie do Danki był to jedyny suplement, nie mniej uważam, że też spisał się znakomicie, a tak na marginesie, bardzo mało osób na forach jest takich, które mają jakieś doświadczenie z różnymi suplementami i potrafią to obiektywnie ocenić. przeważnie jest albo wpis pozytywny, albo jazda ze strony konkurencji i w sumie przypomina to nie dyskusje, a ujadanie psów
Bogusiad

Postprzez halinkaMN » Wt wrz 17, 2019 7:26 am

Oj to ja na sobie przetestowałam kilka różnych suplementów.Dopiero za czwartym lub piątym razem trafiłam na Foreverslim i dopiero on okazał sie skuteczny.I to skuteczny nie tylko jeżeli chodzi o samo odchudzenie ale i o to że nie ma po nim efektu jo-jo.
halinkaMN

Następna strona

Powrót do Forum otwarte