Wyszukiwanie zaawansowane »

Skuteczne metody walki z nadwagą

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Skuteczne metody walki z nadwagą

Postprzez Marta298 » Wt wrz 17, 2019 7:27 am

Ja jestem tą szczęściarą której udało się trafić na porządne tabletki za pierwszym razem.I bardzo dobrze uniknęłam niepotrzebnych rozczarowań.I każdej osobie która zapyta mnie jak poradziłam sobie z nadwaga powiem wprost żę swój nowy wygląd zawdzięczam Foreverslimowi.
Marta298

Postprzez CelinaBNM » Wt wrz 17, 2019 7:28 am

Ja niestety się naszukałam i na eksperymentowałam ale w końcu trafiłam na Foreverslim.Szkoda że trwało to tyle czasu.Ale koniec końców warzę dokładnie tyle ile powinnam.
CelinaBNM

Postprzez ElwiraRE » Wt wrz 17, 2019 7:29 am

Mi zajęło trochę czasu zanim kupiłam Foreverslim,chciałam sprawdzić wszystkie opinie i te pozytywne i te negatywne.Zdecydowałam się dopiero niedawno i teraz jestem w połowi walki z nadwagą ale wszystko idzie w dobrym kierunku.
ElwiraRE

Postprzez HonorataW22 » Wt wrz 17, 2019 7:30 am

Skutecznie to znaczy tak, aby również było bezpieczne. I Foreverslim, jako jeden z nielicznych środków spełnia ten wymóg
HonorataW22

Postprzez MirkaOPI » Wt wrz 17, 2019 7:31 am

Moje zdanie jest bardzo podobne.Według mojej opinii nie ma lepszych tabletek niż Foreverslim.Ale całe szczęście że na nie trafiłam bo mogłabym dużej na sobie eksperymentować niepotrzebnie.
MirkaOPI

Postprzez SabinaJKU » Wt wrz 17, 2019 7:31 am

Ja miałam to szczęście że Foreverslim to były pierwsze tabletki jakie zdecydowałam się brać.No i muszę powiedzieć że efekty dużo lepsze niż na samej diecie.No i odchudzanie zdecydowanie szybsze niż na tradycyjnej diecie.
SabinaJKU

Postprzez AngelikaJH » Wt wrz 17, 2019 7:32 am

Ja zdecydowałam się na lekką dietę, 2 x w tygodniu areobik i do tego suplement diety Foreverslim - ciekawa jestem efektów
AngelikaJH

Postprzez Weronika22 » Wt wrz 17, 2019 7:33 am

Ciężko jest pisac o skutecznych metodach odchudzania, bo pewnie jest ich tyle ile żyje osób na świecie mających wcześniej problemy z otyłością i którym udało się tę często nierówną walkę wygrać. Ja również się do nich zaliczam. MI pomogła zmiana pracy (już nie siedzę po 12 godzin przed biurkiem), zmiana sposobu odżywiania, Foreverslim, jako środek wspomagający i regulujący proces oraz codzienne ćwiczenia
Weronika22

Postprzez KatarzynaBN » Wt wrz 17, 2019 7:34 am

W tym przypadku moje zdanie jest takie, że nie ma skutecznych metod, bez systematyczności w tym co się robi, bo systematycznośc i konsekwencja w działaniach jest posdtawą. Przykładowo, wiele osób z tego co można czytac na forach jest zadowolonych z rezultatów jakie daje preparat wspomagający odchudzanie jak Foreverslim. Owszem, zgadzam się z tą opinia, ale czy też byłyby takie opinie, jeżeli zamiast 2 tabletek dziennie, tak jak zaleca producent bralibuyćsie jednego dnia 3 tabletki, póżniej 2 kolejnego dnia żadnej, następnie po 1 sztuce przez 3 dnu, po czym tydzień przerwy. Podobnie z dietą i ćwiczeniami... Uważacie, że jakie byście miały efekty przy takim działaniu?
KatarzynaBN

Postprzez Abi » Wt wrz 17, 2019 7:35 am

Mam takie same zdanie jak ty.Tylko regularne przyjmowanie Foreverslimu i zmiana nawyków żywieniowych może przynieść efekty jakich oczekujemy.Nie ma regularności nie ma efektów.
Abi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte