Wyszukiwanie zaawansowane »

Sprzęt do salonu fryzjerskiego. Jaki?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Sprzęt do salonu fryzjerskiego. Jaki?

Postprzez owsianka91 » Pt wrz 20, 2019 3:09 pm

Hej! Właśnie urządzam salon fryzjerski, który chcę otworzyć w połowie października. Zastanawiam się nad najlepszym sprzętem. Co polecacie? Trafiłam wczoraj na sprzęt Valera - https://www.gobli.pl/valera-c4490 Warto? Używacie go? Jak się sprawdza?
owsianka91

Re: Sprzęt do salonu fryzjerskiego. Jaki?

Postprzez sofia11 » Pt wrz 20, 2019 3:15 pm

Jak najbardziej warto! Jest to profesjonalny, niezawodny sprzęt. Ceny są bardzo atrakcyjne więc portfel Cię nie zaboli :) Myślę, że będziesz bardzo zadowolona.
sofia11

Postprzez bella91 » Pt wrz 20, 2019 4:52 pm

Też zastanawiam się nad wprowadzeniem tego sprzętu do salonu. Ktoś z was używa Valera Volumissima? Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej karbownicy.
bella91

Postprzez ulka55 » Pt wrz 20, 2019 7:36 pm

bella91 napisał(a):Też zastanawiam się nad wprowadzeniem tego sprzętu do salonu. Ktoś z was używa Valera Volumissima? Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej karbownicy.

Moja znajoma ma tą karbownice w salonie! Jest świetna do odbijania włosów u nasady. Włosy w kilka chwil mają super objętość i łatwiej się je układa oraz upina. Moim zdaniem Valera Volumissima to świetny wybór ;)
ulka55

Postprzez mamasitka » Pt wrz 20, 2019 7:38 pm

Ostatnio przeczytałem o problemie tutaj! https://sciolka.com.pl/pellet-drewniany-dla-koni/
mamasitka

Postprzez lidia879 » Pt wrz 20, 2019 8:24 pm

A można taki sprzęt kupić do domu? Nie mówię o całym zestawie ale np karbownica wydaje się być świetna i nie pogardziłabym takim sprzętem w domu :)
lidia879

Postprzez lilka900 » Pt wrz 20, 2019 9:07 pm

Moja siostra ma tą karbownice w domu i jest bardzo z niej zadowolona. Bez problemu układa i upina włosy. Na twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiała tylko zamówiła ją do domu.
lilka900

Postprzez marekxbr0 » Pt wrz 20, 2019 9:52 pm

Najlepiej bardzo dobry sprzęt, który pokaże klientom, że mają do czynienia z profesjonalistami
marekxbr0

Postprzez ulka55 » So wrz 21, 2019 1:27 pm

No właśnie Valera to profesjonalny sprzęt fryzjerski świetnej jakości. Ceny nie są wysokie ale jakość jest super! Jak widać nie zawsze wysoka cena oznacza wysoką jakość.
ulka55

Postprzez owsianka91 » Śr paź 09, 2019 6:04 pm

Bardzo Wam dziękuję dziewczyny za pomoc :) W poniedziałek skontaktuję się z hurtownią Gobli.pl :)
owsianka91

Następna strona

Powrót do Forum otwarte