Wyszukiwanie zaawansowane »

Sprzęt do salonu fryzjerskiego

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Sprzęt do salonu fryzjerskiego

Postprzez Gwenn » Śr wrz 25, 2019 7:26 pm

Hej dziewczyny
Przychodzę dzisiaj do Was z pytaniem. Jaki profesjonalny sprzęt do salonu fryzjerskiego możecie mi polecić?
Po przeszukaniu ofert różnych sklepów online, znalazłam bardzo fajną ofertę w https://www.gobli.pl/fox-c4458 . Co o niej sądzicie? Warto skorzystać? :)
Gwenn

Re: Sprzęt do salonu fryzjerskiego

Postprzez AmanDa » Śr wrz 25, 2019 8:22 pm

Jeżeli chodzi o sprzęt do salonu fryzjerskiego, fox smart to bardzo dobry wybór. Mają fajne produkty na użytek profesjonalny, a co więcej ceny nie są tutaj zaporowe, więc możesz śmiało kupować z gobli.pl. Sama często tam robię zakupy i jestem zawsze mega zadowolona :D .
AmanDa

Postprzez Gwenn » Śr wrz 25, 2019 8:38 pm

O super, dzięki za odpowiedź. A powiedź mi proszę, jak oceniasz dostępne na gobli fox smart i prostownice fox? Faktycznie ich zakup będzie dobrym wyborem, bo nie dopowiedziałam, o jakie sprzęty mi konkretnie chodzi:).
Gwenn

Postprzez AmanDa » Śr wrz 25, 2019 9:02 pm

Nie masz się nad czym zastanawiać. Fox to idealne połączenie świetnej jakości i przystępnej ceny i jestem pewna, że czy to z suszarki, czy z prostownicy będziesz mogła z powodzeniem korzystać przez naprawdę długi, długi czas:).
AmanDa

Postprzez Gwenn » Śr wrz 25, 2019 9:24 pm

To widzę, że mogę śmiało zamawiać, bo powiem szczerze, że dopiero zaczynam swoją przygodę w branży i jeszcze nie do końca wiem, co warto wybrać, a czego zdecydowanie unikać:).
Gwenn

Postprzez Esme21 » Śr wrz 25, 2019 9:31 pm

Jak to mówią, kto pyta, nie błądzi. Sama mam w domu prostownicę Fox Jazz i jestem z niej totalnie zadowolona. Po cichu przyznam się, że nie lubię mojej burzy na głowie, a z nią szybko robię porządek z niechcianymi falami, bo nawet nie są to loki i czuję się bardzo ok w prostych włosach. :D
Esme21

Postprzez Ivi99 » Cz wrz 26, 2019 3:53 am

Ja też korzystam i nie zamieniłabym tego sprzętu na żaden inny. Co więcej, ogromny plus za długi kabelek- nie trzeba się męczyć z przedłużaczami :D.
Ivi99

Postprzez AmanDa » Cz wrz 26, 2019 4:07 am

O właśnie, o tym zapomniałam:) Tutaj naprawdę kable są długie, a co więcej chociażby prostownica fox naprawdę dobrze leży w dłoni, a to też ogromny plus. Samo jej użycie natomiast jest banalnie proste:).
AmanDa

Postprzez shimmera » Śr sty 27, 2021 5:10 am

Lubię urządzenia babylissPRO, niedawno kupiłam od nich nową maszynkę blackFX. Działa bardzo dobrze, można jej używać zarówno przewodowo jak i bezprzewodowo. Na akumulatorze da się przez kilka godzin używać tego urządzenia. Ostrza ma bardzo wysokiej jakości.

Ostatnio przesunięty w górę Śr sty 27, 2021 5:10 am przez: Anonymous.
shimmera

Powrót do Forum otwarte