Wyszukiwanie zaawansowane »

Czy warto stosować suplementy?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Czy warto stosować suplementy?

Postprzez DanutaR223 » N paź 13, 2019 11:27 pm

zastanawiam się nad zakupem Slimunox jeżeli chodzi o środek wspomagający odchudzanie Jak myślicie to dobry pomysł?
DanutaR223

Re: Czy warto stosować suplementy?

Postprzez Kaśka43 » N paź 13, 2019 11:29 pm

ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu wreszcie trafiłam na idealny Środek który bardzo łatwo pomógł pozbyć się nadwagi
Kaśka43

Postprzez PaulinkaGH » N paź 13, 2019 11:30 pm

również mam jak najlepsze zdanie otrzymując Moim zdaniem to 1 stopowy w środku wspomagający odchudzanie w Polsce
PaulinkaGH

Postprzez login... » N paź 13, 2019 11:31 pm

Jak dla mnie to nie ma również skutecznego środka wspomagającego odchudzanie jak Slimunox.
login...

Postprzez OliwiaEsk » N paź 13, 2019 11:32 pm

login... napisał(a):Jak dla mnie to nie ma również skutecznego środka wspomagającego odchudzanie jak Slimunox.

zgadzam się z tą opinią chociaż jest ona anonimowa, również stosowałam Slimunox.jestem przekonana że gdyby nie właśnie te tabletki to na pewno bym nie schudła tak jak mi się udało 14 kg
OliwiaEsk

Postprzez CarycaG » N paź 13, 2019 11:33 pm

Moim zdaniem nie ma obecnie lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak Slimunox
CarycaG

Postprzez Natalia222 » N paź 13, 2019 11:34 pm

CarycaG napisał(a):Moim zdaniem nie ma obecnie lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak Slimunox

całkowicie zgadzam się z twoją opinią sama stosowałam te tabletki i wiem jedno bez ich pomocy na pewno nie pozwoliłabym się całej nadwagi
Natalia222

Postprzez KunegundaF » N paź 13, 2019 11:35 pm

ja dzięki Slimunox schudłam w 3 miesiące 15 kg wcześniej wydawało mi się taka waga nieosiągalna Teraz? Teraz czuję się rewelacyjnie i jestem w końcu szczupła
KunegundaF

Postprzez AngelikaRT » N paź 13, 2019 11:36 pm

Moim zdaniem jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to jedną z tych wyborów jest zastosowanie Slimunox Mi te tabletki dały bardzo dużo bowiem w 4 miesiące schudłam prawie 20 kg
AngelikaRT

Postprzez Bogusława234 » N paź 13, 2019 11:37 pm

W moim przypadku Slimunox okazał się rewelacyjnym wyborem jeżeli chodzi o środek który pomoże mi zwalczyć nadwagę wreszcie jestem szczupła, nie mam nadwagi i czuję się rewelacyjnie
Bogusława234

Następna strona

Powrót do Forum otwarte