Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak pozbyć się nadwagi?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Jak pozbyć się nadwagi?

Postprzez JustynaBC » N paź 20, 2019 11:56 pm

Moim zdaniem nie ma obecnie legalnie na rynku dostępnego lepszego środka na odchudzanie od Slimunox
JustynaBC

Postprzez kalinka1 » Wt paź 22, 2019 8:19 am

ale po co takie środki ? ich przyjmowanie ma wpływ na cały organizm mega niekorzystnie i moim zdaniem może przynieść więcej szkody niż pożytku. Nie lepiej zmienić nawyki żywieniowe i zacząć się ruszać ? Tu przyda się też wsparcie profesjonalnego psychodietetyka, który ,,zajrzy" w głąb nas i pomoże nam zrozumieć pewne mechanizmy. Ja jestem własnie w trakcie terapii u pani Olgi z poradni Rymkiewicz System. To psychodietetyk z ogromnym doświadczeniem!
kalinka1

Postprzez JoannaU2 » So paź 26, 2019 11:07 pm

Moim zdaniem nie ma pewniejszego sposobu w walce z nadwagą, jak zastosowanie Slimunox. Ja dzięki tym tabletkom schudłam 13 kilo
JoannaU2

Postprzez DorotaU » Pn lis 04, 2019 9:29 pm

Moim zdaniem nie ma pewniejszego środka wspomagającego odchudzanie jak Slimunox
DorotaU

Postprzez AngelikaJ » Pt lis 08, 2019 12:39 am

Jak dla mnie to nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak zastosowanie Slimunox. Ja dzięki ich skuteczności pozbyłam się całej nadwagi
AngelikaJ

Postprzez MorosławaE » Wt gru 10, 2019 1:34 am

JustynaBC napisał(a):Moim zdaniem nie ma obecnie legalnie na rynku dostępnego lepszego środka na odchudzanie od Slimunox

Zgadzam się z opinią dotyczącą Slimunox, sama stosowałąm te tabletki i tylko dzięki temu udało mi sie pozbyć nadwagi
MorosławaE

Postprzez MartaU » Wt gru 10, 2019 1:41 am

A w moim przypadku rewelacyjny efekt dało zastosowanie Foreverslim, to właśnie dzięki temu bardzo szybko pozbyłam się nadwagi
MartaU

Postprzez Jusrtna32 » Pt gru 27, 2019 5:02 pm

Moim zdaniem nie ma pewniejszego sposobu na walkę ze zbędnymi kilogramami jak zastosowanie Slimunox, jak dzięki temu pozbyłam się 13 kilogramów nadwagi
Jusrtna32

Postprzez BarbaraT » Cz sty 16, 2020 8:09 pm

Moim zdaniem jednym z najlepszych środków wspomagających odchudznaie jest Slimunox, ja dzięki zastosowaniu tych tabletek, wreszcie pozbyłam się całej nadwagi
BarbaraT

Postprzez Fretta » Cz sty 16, 2020 9:00 pm

Ruszać się i żywić zdrowo
Fretta

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte