Wyszukiwanie zaawansowane »

Slimunox

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Slimunox

Postprzez CelianBN » N lis 17, 2019 2:41 am

Jak dla mnie to nie ma pewniejszego sposobu na pokonanie nadwagi, jak zastosowanie Slimunox. Dla mnie to okazały się te tabletki super środkiem, dzięki któremu fsaktycznie udało mi się pozbyć nadwagi
CelianBN

Postprzez JolkaBC » N lis 17, 2019 2:42 am

W moim przypadku po 4 miesiącach stosowania Slimunox moja waga spadłą o 21 kilogramów
JolkaBC

Postprzez KamilaJ3 » N lis 17, 2019 2:43 am

Ja Slimunox kupiłam na https://slimunox.pl miesiąc temu, ale patrząc na to że w tym czasie już pozbyłam się 5 kilogramów, to już mogę stwierdzić, ze był to bardzo dobry zakup
KamilaJ3

Postprzez Agnieszka32 » N lis 17, 2019 2:44 am

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jak dla mnie to nie ma pewniejszego sposobu na pokonanie nadwagi, jak właśnie zastosowanie tych tabletek
Agnieszka32

Postprzez Monika29 » N lis 17, 2019 2:45 am

W moim przypadku Slimunox okazał się wręcz rewelacyjnym sposobem na pokonanie nadwagi, a tej nie było mało, bo prawie 15 kilo
Monika29

Postprzez DariaU » N lis 17, 2019 2:48 am

Moja siostra stosowala Slimunox po porodzie jak się odchudzała i walczyła o powrót do swojej wagi. Wystarczyły jej na to 3 miesiące po zastosowaniu tych tabletek
DariaU

Postprzez KarolinaB4 » N lis 17, 2019 2:49 am

Moim zdaniem nie ma skutewczniejszego sposobu na pokonanie nadwagi, jak zastosowanie Slimunox. 3 miesiace i nie bylo po niej u mnie ani śladu
KarolinaB4

Postprzez Patrycja39 » N lis 17, 2019 2:50 am

Moim zdaniem Slimunox to obecnie jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jaki jest dostępny w Polsce
Patrycja39

Postprzez EwelinaG » N lis 17, 2019 2:52 am

Jak dla mnie to nie ma lepszego sposobu na pokonanie nadwagi, jak zastosowanie diety oraz Slimunox
EwelinaG

Postprzez SamantaR » N lis 17, 2019 2:53 am

Ja również mam jak najlepsze zdanie na temat Slimunox i jestem przekonana, że nie gdyby nie te tabletki to na pewno bym nie pokonała nadwagi
SamantaR

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte