Wyszukiwanie zaawansowane »

Co robicie w najbliższy weekend?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Co robicie w najbliższy weekend?

Postprzez Kafelka » Pt lis 22, 2019 9:15 am

Takie sobie luźne weekendowe pytanko :) Piszcie :)
Kafelka

Re: Co robicie w najbliższy weekend?

Postprzez Józia202 » Pt lis 22, 2019 10:32 am

Jako, że uda nam się dzieci "sprzedać" dziadkom, wsiadamy już w piątek w to połączenie Łódź Warszawa i jedziemy do stolicy na weekendowe zwiedzanie. Przy okazji może uda nam się iść na jakiś koncert czy spektakl do teatru Wielkiego.
Józia202

Postprzez fae.kuhn » So lis 30, 2019 11:00 am

Nie jestem zwolennikiem regeneracji sił w domu. W moim przypadku regeneracja najlepiej mi wychodzi poza domem. A jak jest w Waszym przypadku? Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

-------------------------------------------
wypoczynek w krynicy zdroj
fae.kuhn

Postprzez Martazosiedla » Pn gru 02, 2019 10:54 am

Ja również nie potrafię wypoczywać w domu. Zawsze znajdzie się coś, co trzeba zrobić, skoro już mam wolne. Dlatego staram się wyjeżdżać lu wychodzić gdzieś, żeby wypocząć. W najbliższy weekend wybieram się na relaks do hotelu https://www.hotelstbruno.pl/strefa-relaksu/basen . Będzie basen, kręgle i SPA.
Martazosiedla

Postprzez beckywalton » Śr gru 04, 2019 2:48 am

Kafelka napisał(a):Takie sobie luźne weekendowe pytanko :) Piszcie :) valentines day gifts for her

Ja dziele tydzień na weekend i dni powszednie. Często odwiedzam mi najbliższych (dom rodzinny, w którym zostały moje siostry-przyjaciółki) lub zostaje sam na sam z mężem. Przeważnie poranki sobotnie to porządki a potem weekend jest dla mnie - hobby, spacer, zaległości filmowe...
Ostatnimi czasy czuje jednak jakby czas przeciekał mi przez palce. Zawsze chciałam robić coś wielkiego i w weekend najczęściej czuje tą tęsknotę,to wewnętrzne niespełnienie...
a niedzielnych popołudni nie lubię, bo kiedyś w poniedziałki zaczynała się szkoła czy studia a teraz praca a w grupie czuje się wyobcowana i obecna praca to nie jest to co daje mi satysfakcje, to co chciałabym robić..
beckywalton

Postprzez ciki » Śr gru 04, 2019 5:14 pm

W ten weekend byłam w raz z rodziną w Łebie, było cudownie. Pensjonat, w którym spędziliśmy te dni jest położony w cudownym miejscu. Cieszyłam się także z tego, że plaża jest blisko, ponieważ mam dzieci, które uwielbiają przebywać na plaży.
ciki

Postprzez aiden.barrows » N gru 08, 2019 5:47 pm

Co robicie w weekendy? Pozdrawiam
aiden.barrows

Postprzez login... » So gru 28, 2019 12:46 am

Eat sleep repeat ,mg road bangalore massage

Ostatnio przesunięty w górę So gru 28, 2019 12:46 am przez: Anonymous.
login...

Powrót do Forum otwarte