Wyszukiwanie zaawansowane »

IQman

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

IQman

Postprzez Krystian39 » N gru 08, 2019 12:04 am

Co sądzicie o tego rodzaju tabletkach na potencję jak IQman?
Krystian39

Re: IQman

Postprzez SzymonB » N gru 08, 2019 12:06 am

Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków na potencję, jaki obecnie można kupić
SzymonB

Postprzez RobertU3 » N gru 08, 2019 12:07 am

Jeżeli to są te same tabletki jakie można kupić na https://iq-man.pl to są one rewelacyjne
RobertU3

Postprzez login... » N gru 08, 2019 12:08 am

Ja też zdecydowałem się na IQman i moim zdaniem faktycznie nie ma lepszego środka na poprawienie potencji
login...

Postprzez DarekID » N gru 08, 2019 12:09 am

RobertU3 napisał(a):Jeżeli to są te same tabletki jakie można kupić na https://iq-man.pl to są one rewelacyjne

Całkowicie się zgadzam z tą opinią. Nie ma chyba lepszego środka na poprawienie erekcji
DarekID

Postprzez DawidHb3 » N gru 08, 2019 12:10 am

U mnie poprawa po zastosowaniu IQman nastąpiła błyskawicznie. Wystarczyły już 2 pierwsze tabletki
DawidHb3

Postprzez AlbinS » N gru 08, 2019 12:11 am

Moim zdaniem nie ma obecnie lepszego środka na poprawienie erekcji jak właśnie IQMan. Takich erekcji jak teraz to nie miałem od naprawdę dawna
AlbinS

Postprzez Jurek » N gru 08, 2019 12:12 am

Ja też postanowiłem zastosować IQman i nie żałuję tej decyzji, Wreszcie nie mam najmniejszych problemów z utrzymaniem erekcji
Jurek

Postprzez AdamNB » N gru 08, 2019 12:13 am

Moim zdaniem, patrzać na środki jakie się znajdują obecnie na rynku, to nie ma pewniejszego środka wspomagającego erekcję, od IQamn
AdamNB

Postprzez BartekW » N gru 08, 2019 12:14 am

Jak dla mnie to nie ma skuteczniejszego sposobu na pokonanie problemów z erekcją, jak zastosowanie IQman
BartekW

Następna strona

Powrót do Forum otwarte