Wyszukiwanie zaawansowane »

co najlepsze na ból miesiączkowy?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Postprzez login... » Pt gru 20, 2019 12:03 pm

login...

Re: co najlepsze na ból miesiączkowy?

Postprzez jovita » Pt sty 10, 2020 10:38 am

U mnie koniecznie coś rozkuczowego i żeby jeszcze zmniejszało ból, wcześniej brałam 2 różne środki a teraz biorę vemonis femi przez te pierwsze dni które dla mnie są zawsze koszmarne, dzięki tabletkom nie jestem wykluczona na ten czas z funkcjonowania
jovita

Postprzez meliggza » Wt sty 14, 2020 8:56 am

czy to można kupić bez recepty?
meliggza

Postprzez jovita » Wt sty 14, 2020 3:14 pm

Tak, bez problemu dostaniesz vemonis femi bez recepty w aptece i też nie kosztują dużo, fajnie że wymyślili cos takiego, że jest połączenie i od bólu i rozkurczowego w jednym, nie muszę brać co chwila jakiejś tabletki
jovita

Postprzez koriloa » Wt sty 14, 2020 4:03 pm

to vemonis femi to bez recepty tak? szybko to działa? Zbliża mi się okres i już na samą myśl mi się słabo robi bo zawsze te miesiączki to kilka dni wyjętych z życia
koriloa

Postprzez Lidka92 » Śr sty 22, 2020 10:38 am

no u mnie okres wygląda słabo... myslalam ze po porodzie bedzie jakoś łagodniej ale nic z tego, zawszte tak mnie boli brzuch ze mam ze dwa dni wyjęte z zyciorysu. Ostatnio kumplea mi poleciłą takie tabletki przweciwbólowe vemonis femi. Podchodziłam sceptycznie bo mało co na mnie działa ale faktycznie vemonis jest skuteczny. W dodatku działa rozkurczowo więc przynosi ulgę szybko.
Lidka92

Postprzez yrobel » Śr sty 22, 2020 11:39 am

Najlepiej będzie, gdy udasz się do ginekologa i dostaniesz odpowiednie leki na zmniejszenie obfitości okresu.
yrobel

Postprzez Kloska » Cz sty 23, 2020 10:51 am

oj... ból miesiączkowy to jest masakra... mi ostatnio najbardziej pomagają tabletki vemonis femi, bo mają nie tylko działanie łagodzące ból, ale też rozkurczające, więc przynoszą realną ulgę.
Kloska

Postprzez lalinka » Cz sty 23, 2020 11:09 am

Kloska napisał(a):oj... ból miesiączkowy to jest masakra... mi ostatnio najbardziej pomagają tabletki vemonis femi, bo mają nie tylko działanie łagodzące ból, ale też rozkurczające, więc przynoszą realną ulgę.

Też ostatnio spotkałam się w aptece z tymi tabletkami. Koleżanka mówiła, że na nią działały bardzo dobrze. No zobaczymy, bo mi się zbliża okres i już je kupiłam, żeby własnie przetestować.
lalinka

Postprzez kloska » Pt sty 24, 2020 12:29 am

tak, możesz kupić bez recepty ten vemonis, mi odpowiada, że mam aż 2 działania w jdnym leku i że działa tak szybko, w składzie ma przyspieszającą działąnie kofeinę, dobrze mieć w trudne kobiece dni gdzieś w zanadrzu
kloska

Następna strona

Powrót do Forum otwarte